» » Gartsiinia Cambogia Ekstrakti Täiendus

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti Täiendus

Gartsiinia Cambogia ekstrakti aitab teil kaalus mitmel viisil. Esiteks on teada, et suurendada oma aju serotoniini taset. Neile, kes ei tea serotoniini on väga oluline teie meeleolu. See aitab emotsionaalsed sööjad alates lähendamine kuigi tunne alla.

HCA aitab Keela söögiisu hoida teid täielikuma kauem, te mitte ainult põletada rohkem kaloreid kuid on ka sitkus saavutada oma kaalukaotuse eesmärgid. Gartsiinia Cambogia on ka üks rohkem vara, mis on jätnud kehakaalu kaotus ühenduse sõnatu.

Gartsiinia Cambogia õigus tõsiselt takistavad rasva tootmisprotsessi. Ta teeb seda inhibeerides ensüüm nimega tsitraat lyase. See ensüüm on süsivesikuid muutumas rasva ladustamiseks.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Mis on gartsiinia Cambogia?

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti TäiendusPuu gartsiinia cambogia oli kunagi lihtsalt vähem populaarne nõbu trendikas puu, Mango. Aga nüüd, gartsiinia cambogia ekstrakti sisaldavad toidulisandid on muutunud raev touted väidetava võime vähendada isu ja kehakaalu tõus peatus.

Gambooge viljad, tuntud ka kui Malabar tamarind, kasvab kogu southwest India, Birma ja Indoneesia. Valmib silmanähtavalt umbes apelsin, aga kõrvitsa kuju meenutav suur punane või kollakas puu.

Inimesed on kaua kasutanud kuivatatud gambooge rinds tšatnid või karri ja mõnikord abivahendina seedehäired. Kuid 1960ndate lõpus teadlased kindlaks aine nimega hydroxycitric happe või HCA on võimalik atraktiivne karistamist puu koor.

Mõned uuringud on näidanud, et HCA peatub ensüümi, mis muudab rasva, suhkrut ütles Catherine Ulbricht, vanem apteeker Massachusetts General Hospital Bostonis ja asutaja loomulik Standard teaduskoostöö, kes vaatab tõendeid ürte ja toidulisandeid.

Puu ekstrakti, mis häirib keha võimet toota rasva? Kaebus on ilmne. Aga häid tulemusi katseklaasides ei alati tõlkida terve inimene.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Kas gartsiinia cambogia toimib?

Mõned uuringud ütlevad HCA tööd ja mõned ütlevad, et seda ei juhtu. HCA loomkatsed näitasid, et hiired võttes aine sõin vähem kaalust ja toodetud suhkrut vähem rasva.

Inimeseõpetus oli veel vastuolulisi tulemusi. Ühe kehakaalu langetamiseks kohtuprotsess näitas mingit vahet inimestel, kes võtsid gartsiinia cambogia ja need, kes võtsid platseebo pill. Muude uuringute HCA seotud kaalulangus ja tervisliku vere lipiidide sisaldust (Lipiidid on rasvad).

Edasi, hästi läbimõeldud kliinilisi uuringuid on vaja enne tegemist kindlaid järeldusi, Ulbricht ütles.

Kui ravimifirma tahtis müüa HCA nagu narkootikumide, firma oleks vaja leida tugevam tõendeid aine töötanud, tulevad paremini kavandatud kliinilistes uuringutes. Ilma et andmeid HCA ei liigu USA Food and Drug Administration heakskiidu Ulbricht ütles. Kuid FDA ei pane müüakse toidulisandid all sama tõendamiskohustus nagu farmaatsiatoodete kemikaale. Tegelikult täiendada tegijad on ainult teha nende toodete ohutu süüa ja vastutustundlikult märgistama.

Vaatamata gartsiinia cambogia populaarsus on raske jälgida, kuidas tõhus täiendab seda sisaldavate on.

Tooteid valmistades võib erineda tootja tootja ning partiide piires ühe tootja, Ulbricht ütles. Mis muudab raske võrrelda ühe brändi teise või isegi ühe brändi mõju mõõtmiseks.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Kas gartsiinia cambogia ohutu?

Inimesed võivad ohutult süüa puuvilju, muidugi. Ja kliinilised uuringud on näidanud, on ohutud võtta gartsiinia cambogia ekstrakti suu — vähemalt 12 nädalat, uuringud pikkus.

Kuid ettevaatlik. Gartsiinia cambogia on kõrvaltoimed – võib alandada inimese veresuhkru taset, nii et saate suhelda diabeedi ravi. Puu ei ole piisavalt uuritud ja rasedad naised või naised kes last rinnaga toita. Ja gartsiinia cambogia võib probleem patsientidel Alzheimeri tõbi ja muud dementsuse vormid, Ulbricht ütles.

2009. Aastal FDA välja ohutus hoiatus pärast tugevaid reaktsioone, sealhulgas maksakahjustusi, inimesed võtavad täiendada Hydroxycut üle 20 aruannete saamist. Ajal Hydroxycut sisaldas gartsiinia cambogia ekstrakti ja muud ühendid, sealhulgas kroomi polynicotinate ja Gymnema sylvestre ekstrakti.

Ulbricht ütles, on ebaselge, kas gartsiinia cambogia ekstrakti põhjustada ka maksakahjustusi.

Alumine rida on, et inimesed peaksid ütlema oma arstid enne uue täiendada, sealhulgas gartsiinia cambogia ja HCA, ütles ta.

Vajuta siia osta gartsiinia Cambogia täiendus

Gartsiinia Cambogia Ekstrakti Täiendus