» » Galvenās Veselības Ieguvumiem No Aveņu Ketonu

Galvenās Veselības Ieguvumiem No Aveņu Ketonu

Galvenās Veselības Ieguvumiem No Aveņu KetonuAveņu ketona ir bijis izlidošana plauktos kopš Dr Oz uzsvēra to uz viņa koncertu. Uzziniet vairāk par to, kas tas ir un ko tā var darīt jūsu labā.

Aveņu ketona-ja neesat dzirdējuši vēl, ir svara zudums papildināt, ka ir iestatīts rock veselības un fitnesa pasaulē 2012. Un tas ir tikai tikko sācies.

Pārdošana ir bijis skyrocketing aptiekām un tiešsaistes veselības veikalu, pateicoties lielā mērā Dr Oz pieminēt to pirms dažām dienām viņa populārs parādīt.

Tātad, kādi ir aveņu ketonu un kas padara pārāka par citu tauku dedzināšana preparātu jau tirgū?

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus

Kas ir aveņu ketona?

Aveņu ketona ir metabolīts barības atrasts sarkanās avenes, kas dod augļus tā salda smarža. Tas izmanto kosmētikas firmas un smaržas veidotājiem sniegt produkta augļu smarža.

Ketoni, no sarkanās avenes ekstrahē ļoti zemā līmenī – no 1 līdz 4 mg kilo-padarot to par vienu no visdārgākajiem dabas flavorings.

Lai iegūtu ieteicamo summu zaudēt svaru, viens būtu ēst visu bušelis augļu. Tādējādi tās pietiekamu piegādi, jo tas tiek ražots-bioloģiskos procesos no starpposma ķīmisko vielu.

Aveņu ketona adrenalīna un efedrīna viņu struktūrformula līdzība uzkurināta dažas japāņu zinātnieku prātus un aizveda viņus studēt tās ietekmi uz pelēm.

Rezultāti tika izdoti 2005. gadā rāda, ka pelēm, kas tika barotas ar augstu tauku diētu nevar gūt tik daudz svara, kad dota aveņu ketona nekā pelēm, kas nav dota ketona.

Viņi secināja, ka šo dabas fenola maisījumu no sarkanās avenes kavēs izaugsmi taukaudiem.

Aveņu ketona fermentu palielinās hormonu adinopectin olbaltumvielu ražošanu. Adinopectin, secreted no taukaudiem aknās un muskuļos, kontrolē vielmaiņas novirzēm, kas varētu novest pie aptaukošanās un citām slimībām.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus

Kas padara aveņu ketona tik labi?

Viens no lielākajiem ieguvumiem no aveņu ketona papildinājumiem ir cik ātri tas stājas spēkā. Veikti devā divas tabletes dienā ar glāzi ūdens, un kopā ar veselīgs uzturs un regulāras fiziskās aktivitātes, aveņu ketonu var radīt redzamu svara zudums rezultāti divu nedēļu laikā.

Jo tas nāk no dabas avota, aveņu ketona ir droša un nav zināmas negatīvas blakusparādības. Patiesībā, FDA laidis šīs sastāvdaļas "vispārēji atzīta kā droša" kategorijā.

Pierādīta drošība un jebkura produkta efektivitāte ir galvenie faktori, kas padara to zemi bestsellers sarakstā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus

Galvenās Veselības Ieguvumiem No Aveņu Ketonu

Aveņu ketona Papildinājums

Savienojums ir pierādīts strādāt labi, tauku dedzināšanu un svara zudums. Bet tās efektivitāte ir pasteidzās un pastiprinātu kombinācijā ar citiem thermogenic dabiskās sastāvdaļas.

Starp visvairāk pazīstama kombināciju aveņu ketona izvilkums ir zaļā tēja, acai ogu, resveratrol un Āfrikas mango. Vieni, tie visi spēcīgs svara zudums produktiem. Kopā, tās padara spēcīgs ienaidnieku tauku un tauku audiem un garantētu svara samazināšanu.

Aveņu ketona produktiem un to papildu sastāvdaļas visi iegūst no augu un bioloģiskās avotiem, padarot drošāku nekā sintētiskās kolēģiem. Jo viņi visi dabas, viņi lieliski cilvēki, kuri vēlas stimulantu bezmaksas svara zudums produkts.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus

Galvenās Veselības Ieguvumiem No Aveņu Ketonu

Citi izmanto aveņu ketonu

Avenes jau sen zināms, satur ievērojamu daudzumu antioksidantu, organisma aizsardzība pret slimībām un šūnu bojājumu.

Adinopectin, hormonu olbaltumvielas organismā, kas tiek izdots ar aveņu ketonu, aizsargā pret 2. tipa cukura diabētu. Tas arī palīdz novērš buildup plāksne artēriju sienās un bezalkoholiskie taukainu aknu slimība, kas ir aknu vēža riska faktors.

Produktus, kas satur aveņu ketona ir visu dabas. Kas viņus padara unikālu ir to pastiprinātu efektivitāti par cilvēkiem, kas ir ar augstu tauku diēta.

Ketonu rīcība samazinātu tauku, ka amasses aknās atvieglo cilvēkiem to tauku un ēd pārāk. Galu galā, tur vienmēr ir aveņu ketona.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Raspberry Ketone Plus

Galvenās Veselības Ieguvumiem No Aveņu Ketonu