» » Fentermín úradnému – Použitie A Vedľajšie účinky

Fentermín úradnému – Použitie A Vedľajšie účinky

Fentermín úradnému – Použitie A Vedľajšie účinkyFentermín je použitý spolu s lekár-schválené, nízko kalorickú stravu, cvičenie a správanie zmeniť program pomôže schudnúť. Fentermín sa používa u ľudí, ktorí sú výrazne nadváhou (obezitou) a nebol schopný dostatočne schudnúť s diétou a cvičenie sám.

Schudnúť a udržať ho môže znížiť mnoho zdravotných rizík, ktoré prichádzajú s obezitou, vrátane ochorenia srdca, cukrovka, vysoký krvný tlak a kratšia životnosť.

Nie je známe, ako tento liek pomáha ľuďom schudnúť. To môže fungovať znížením vašu chuť do jedla, zvyšuje množstvo energie spotrebovanej v tele, alebo ovplyvňujú určité časti mozgu. Tento liek je potláčajúcich chuť k jedlu a patrí do skupiny liekov nazývaných sympathomimetic amínov.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Ako používať Fentermín doplnok

Take tento liek ústami podľa pokynov svojho lekára, zvyčajne raz denne, 1 hodinu pred raňajkami alebo 1 až 2 hodiny po raňajkách. V prípade potreby, váš lekár môže upraviť svoju dávku vziať malú dávku na 3 krát denne. Pozorne sledovať pokyny svojho lekára. Užívať tento liek neskôr v priebehu dňa môže spôsobiť problémy so spaním (nespavosť).

Ak používate trvalé-release kapsuly, dávka sa zvyčajne užíva raz denne pred raňajkami alebo aspoň 10 až 14 hodín pred spaním. Prehĺtať celé lieky. Nie rozdrviť alebo žuť trvalé-release kapsuly. Pritom môžete uvoľniť všetky drogy naraz, čím sa zvyšuje riziko nežiaducich účinkov.

Ak používate tablety sa rozpustí v ústach, dávku sa zvyčajne užíva raz denne ráno, s alebo bez jedla. Po prvé, suché ruky pred manipuláciou s tablet. Umiestniť svoju dávku na jazyk, kým sa nerozpustí, potom prehltnúť s alebo bez vody.

Dávkovanie je založené na váš zdravotný stav a reakcie na terapiu. Váš lekár upraví dávke nájsť najlepšie dávka pre vás. Použite tento liek pravidelne a presne tak, ako je predpísané v snahe získať najväčší úžitok z neho. Ak chcete pomôcť pamätať, si ju v rovnakom čase každý deň.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Tento liek sa zvyčajne užíva len pár týždňov v čase. To by sa nemali brať s inými chuť suppressants. Možnosti závažných nežiaducich účinkov sa zvyšuje s dlhšom užívaní tohto lieku a užívanie tejto drogy spolu s určitými inými drogami stravy.

Tento liek môže spôsobiť zrušenie reakcií, najmä ak bol použitý pravidelne po dlhú dobu, alebo vo vysokých dávkach. V takýchto prípadoch Abstinenčné príznaky (napr. depresie, ťažká únava) môže nastať náhle prestanete používať tento liek. Aby sa zabránilo odňatia reakcií, váš lekár môže znížiť svoju dávku postupne. Konzultovať s lekárom alebo lekárnikom pre viac informácií, a akékoľvek odobratie reakcií okamžite.

Fentermín úradnému – Použitie A Vedľajšie účinky

Zriedka, abnormálne drogy-hľadať správania (závislosť) je možné tento liek. Nezvýši vaše dávku, vezmite ju častejšie, ani používať po dlhšiu dobu než predpísané. Správne prestať lieky pri nasmerované tak.

Tento liek môže prestať fungovať aj potom, čo ste brala to pár týždňov. Porozprávať so svojím lekárom, ak tento liek prestane fungovať dobre. Nezvyšujú dávka, ak v réžii lekára. Váš lekár môže nariadiť môžete prestať užívať tento liek.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky

Nežiaduce účinky Fentermín úradnému

Môžu vyskytnúť závraty, sucho v ústach, problémy so spánkom, podráždenosť, nevoľnosť, vracanie, hnačka alebo zápcha. Ak tieto účinky zhoršovať alebo pretrvávať, informujte svojho lekára alebo lekárnika okamžite.

Pamätajte, že váš lekár predpísal tento liek, pretože on alebo ona má posudzovať, že prínosom pre vás je vyššie ako riziko nežiaducich účinkov. Mnohí ľudia používajú tento liek nemá závažné vedľajšie účinky.

Informujte svojho lekára okamžite, ak niektorý z týchto nepravdepodobné, ale závažné nežiaduce účinky sa vyskytujú: rýchle/nepravidelné búšenie srdca, duševné/zmeny nálady (napr, nepokoj, neovládateľný hnev, halucinácie, nervozita), nekontrolované svalových pohybov, zmena orientácia schopnosti.

Prestaňte užívať tento liek a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc Ak niektorý z týchto vzácnych, ale veľmi závažné nežiaduce účinky sa vyskytujú: silné bolesti hlavy, nezreteľná reč, zabavenie, slabosť na jednej strane tela, zmeny videnia (napr, rozmazané videnie).

Táto droga mája zriedkavo spôsobiť vážne (niekedy fatálne) pľúc alebo srdcové problémy (pľúcna hypertenzia, problémy srdcovej chlopne). Riziko sa zvyšuje s dlhšom užívaní tohto lieku a užívanie tejto drogy spolu s ďalšími produktmi drogy/bylinné potláčajúcich chuť k jedlu. Ak spozorujete niektorý z týchto nepravdepodobné, ale veľmi závažné nežiaduce účinky, prestaňte užívať tento liek a konzultovať s lekárom alebo lekárnikom okamžite: bolesť na hrudníku, ťažkosti s dýchaním cvičenie, znížená schopnosť vykonávať, mdloby, opuchy nôh/členky/nohy.

Veľmi závažné alergické reakcie na tento liek je ojedinelé. Avšak, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc Ak spozorujete niektorý z týchto príznakov vážne alergické reakcie: vyrážky, svrbenie/opuchy (najmä v tvári/jazyk/Krk), silné závraty, ťažkosti s dýchaním.

Kliknite tu kúpiť Phen375 z oficiálnej webovej stránky