» » Fentermiin Täiendus – Kasutusalad Ja Kõrvaltoimed

Fentermiin Täiendus – Kasutusalad Ja Kõrvaltoimed

Fentermiin Täiendus – Kasutusalad Ja KõrvaltoimedFentermiin kasutatakse koos heakskiidetud arst, vähendatud kalorsusega toitumise, liikumise ja käitumise muutus programm aitab teil kaotada kaalu. Fentermiin kasutatakse inimestel, kes on oluliselt ülekaalulised (rasvunud) ja ei olnud piisavalt kaalus koos dieedi ja kehalise üksi.

Kaotada kaalu ja hoida ära võib vähendada palju terviseriske, mis tulevad koos ülekaalulisus, südamehaigused, diabeet, kõrge vererõhk ja lühem elu.

Ei ole teada, kuidas see ravim aitab inimestel kaalus. See võib töö väheneb söögiisu, suurendab energia keha või teatud osa aju mõjutades kogusest. See ravim on söögiisu vähendavaid ja kuulub klassi ravimite nimetatakse-adrenomimeetilised amiine.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg

Kuidas kasutada fentermiin täiendus

Võtta seda ravimit suu kaudu, nagu arst, tavaliselt kord päevas 1 tund enne hommikusööki või 1-2 tundi pärast hommikusööki. Vajadusel arst kohandada annust võtta väike annus kuni 3 korda päevas. Hoolikalt järgige oma arsti juhiseid. Selle ravimi õhtupoole võib põhjustada Unehäired (unetus).

Püsiv release kapslid kasutamisel võetakse tavaliselt annus üks kord päevas enne hommikusööki või vähemalt 10-14 tundi enne magamaminekut. Neelake kogu ravimit. Purustada või närida kandnud release kapslid. Nii saate vabastada kõik ravimit korraga, suureneb risk kõrvaltoimete.

Lahustada suhu tehtud tabletid kasutamisel võetakse annust tavaliselt kord päevas hommikul, koos toiduga või ilma. Esiteks, Keemiline käed enne käitlemise tablett. Paigutada oma doosi keele peal, kuni see lahustub, siis neelama, koos või ilma veeta.

Annus põhineb tervislikust seisundist ja vastuseks ravi. Arst kohandab annuse leida parim doosi. Kasutage seda ravimit regulaarselt ja täpselt nii nagu ette nähtud selleks, et saada kõige rohkem kasu saada. Aitab meenutada, võtta igal päeval samal ajal.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg

Seda ravimit võetakse tavaliselt ainult paar nädalat korraga. See ei tohiks võtta koos teiste söögiisu vähendajad. Tõsised kõrvaltoimed võimalus suureneb enam kasutada seda ravimit ning selle uimasti koos teatud ravimitega dieeti.

See ravim võib põhjustada tühistamise reaktsioone, eriti siis, kui seda on kasutatud korrapäraselt pikka aega või suurtes annustes. Sellistel juhtudel võõrutusnähte (nt depressioon, raske väsimus) juhul, kui te lõpetate järsku, kasutatakse seda ravimit. Taganemise reaktsioonid vältimiseks arst võib vähendada teie annust järk-järgult. Konsulteerige oma arsti või apteekriga lähemalt ja edastada mis tahes taganemisõigust reaktsioonid viivitamata.

Fentermiin Täiendus – Kasutusalad Ja Kõrvaltoimed

Harva, ebanormaalne narkootikumide otsimise käitumine (narkomaania) on võimalik seda ravimit. Suurendada annust, võtta sagedamini või kasutage ettenähtust kauem aega. Korralikult lõpetada kui suunatud nii ravimeid.

See ravim võib lõpetab töötamise hästi pärast seda, kui teil on võtnud see paar nädalat. Rääkida oma arstiga, kui selle ravimi peatused toimib hästi. Suurendada annust, kui Lavastaja arstiga. Arst võib suunata teil lõpetada selle ravimi.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg

Fentermiin täiendada kõrvaltoimed

Pearinglus, suukuivus, unehäired, ärrituvus, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus või kõhukinnisus võib tekkida. Kui need mõjud püsivad või süvenevad, teavitada oma arsti või apteekriga viivitamata.

Pea meeles, et arst on kirjutatud seda ravimit, sest ta on kasutusele võetud, et teile kasu on suurem kui risk kõrvaltoimete. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile kohe, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsiseid kõrvaltoimeid esineb: raskepärane/fast/ebaregulaarne pulss, vaimse/meeleolu muutused (nt, agitatsioon, kontrollimatu viha, hallutsinatsioonid, närvilisus), kontrollimatu lihaste liigutused, seksuaalne suutlikkus/huvides muuta.

Lõpetage see ravim ja pöörduda kohe arsti poole kui kõik need haruldased, kuid väga tõsised kõrvaltoimed esinevad: tugev peavalu, ebaselge kõne, krambid, nõrkus ühel pool keha, nägemishäired (nt, ähmane nägemine).

See ravim võib harva põhjustada tõsiseid (mõnikord surmaga) kopsu- või südamehaigus probleeme (pulmonaalse hüpertensiooniga, südameklappide probleeme). Risk suureneb enam kasutada seda ravimit ning selle uimasti koos teiste söögiisu vähendavaid ravimeid/ravimtaimede tooteid. Kui te märkate mõnda järgmistest ebatõenäoline, kuid väga tõsised kõrvaltoimed, lõpetage see ravim ja konsulteerige oma arsti või apteekriga kohe: valu rinnus, hingamisraskused, teostamise, vähenenud võime teostada, minestamine, jalad/pahkluud/jalgade turse.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldane. Siiski püüdma viivitamatult arsti, kui te märkate mõnda järgmistest sümptomitest tõsine allergiline reaktsioon: lööve, sügelus/turse (eriti nägu/keele/kõri), tugev pearinglus probleeme hingamine.

Vajuta siia, et osta Phen375 ametlik kodulehekülg