» » Dr. Oz Detoxikační Plán

Dr. Oz Detoxikační Plán

Prázdninová sezóna je na nás! Je to doba roku, kdy je nemožné vymanit sezónní sladkosti a tučná zachází. Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak pomoci posun tohoto overindulgence, Dr. Oz má detoxikační pro vás.

Následovat tento jednoduchý dva denní plán před stranou nebo mezi dny těžké jíst zabránit dovolená hmotnost přírůstku.

Chcete-li koupit detoxikační produkty

Dr. Oz Detoxikační Plán

Rychlé vyprázdnění vody

Prvním krokem Holiday Detox je zadržování vody a porazit náfuka. Můžete to rychle provést popíjení na Dr. Oz rychlé vyprázdnění vody!

Aby tento silný nápoj v minutách! Jakýkoli druh melounu se, takže vybrat své oblíbené. Melouny jsou tvořeny asi 92 % vody a pomůže flush pryč vodu váha v kombinaci s bohaté na draslík-kokosová voda.

Pít pět šálků tohoto osvěžujících šťávy denně. Chcete-li Diuretické léky, ujistěte se, že jste nejprve požádat svého lékaře.

Chcete-li koupit detoxikační produkty

Náfuka mlátit snídaně

Nejlepší pro vaše tělo po dni těžkých prázdninové stravování je začít svůj den snídaní silné náfuka mlátit snídaní ovesné vločky a arašídové máslo. Ovesné vločky je přírodní diuretikum, který vám pomůže uvolnit další vodu v těle. Mezitím arašídové máslo je plné niacin, vitamín B, který bude podporovat zdravé trávení.

Tekutý oběd

Mísa kapalných čočková polévka na oběd je snadno stravitelné a pomůže nechte váš žaludek a střeva. Čočková polévka je také nízký glykemický-, které mohou pomoci zkrotit hladinu cukru v krvi. Dr. Oz oblíbené čočková polévka s kuřecí vývar, cibule, rajčata a celer, aby, nebo koupit low sodíku, 300 kalorií polévku, pokud nemáte čas na vaření.

Nízký glykemický-čočková polévka
  • 1 šálek čočka
  • 3 šálky kuřecího vývaru
  • 1/2 cibule
  • 1 šálek rajčata
  • 1/2 hrnku celeru
Směry

Smíchejte ingredience v hrnci na mírném ohni. Míchejte, dokud se dobře vytápěné. Sloužit a užívejte si!

Chcete-li koupit detoxikační produkty

Detoxikační večeře

Svátek oblíbených jako dort a soubory cookie často nemají dostatek vlákniny pomoci pohybovat stolice prostřednictvím vašeho tlustého střeva. Místo toho se zastaví ve vašem střevě a zpomaluje trávení. Zelný salát večeře je vysoká v nerozpustnou vlákninu, která může pomoci eliminovat odpady a udržet stolici pravidelně.

Bílkoviny balené zelí salát
  • 2 šálky fialové zelí
  • 1 kuřecí prsa, vařené
  • 1 oz dýňová semena
  • 1 oranžová
  • 3 lžičky olivový olej
SměryNakrájíme kuřecí proužky nebo malé kousky. Suroviny promícháme dohromady. Sloužit a užívejte si!

Bonusové Metabolismus Booster

Milovníky čokolády, radujte se! Není nutné vzdát se své oblíbené sladké na tomto detox. Čokoláda čaj má vlastnosti zvyšování metabolismu a může pomoci potlačit své sladké po celou dobu detoxikační. Najdete ji v místní čajovně, nebo prostřednictvím on-line prodejců.

Držet ji na lednici

Přilepit k této jednoduché jídlo plán na dva dny v čase a budete moci jíst sezónní lahůdky miluješ bez všech viny! Tento plán může pomoci zmírnit náfuka, vyvážit cukru v krvi, regulují trávení a dobíjet váš metabolismus.

Chcete-li koupit detoxikační produkty