» » Dr Oz Detox Plánu

Dr Oz Detox Plánu

Dovolenková sezóna je na nás! Je to obdobie, kedy sa cíti nemožné útek sezónny sladkosti a mastné zaobchádza. Ak hľadáte jednoduchý spôsob, ako pomôcť kompenzovať všetky tejto prílišná zhovievavosť, Dr Oz má detox pre vás.

Sledovať tento jednoduchý dva-dňový plán pred party alebo medzi dni ťažké jesť pomôcť zabrániť dovolenky hmotnosti zisk.

Kliknite tu kúpiť Detox produkty

Dr Oz Detox Plánu

Rýchlo splachovacími vodu

Prvým krokom Detox dovolenky je uvoľniť zadržiavanie vody a poraziť údiť. Môžete to urobiť rýchlo od popíjanie Dr Oz rýchlo vypláchnite vodou!

Vytvoriť tento silný nápoj v niekoľkých minútach! Akýkoľvek druh melón budú robiť, takže vybrať svoje obľúbené. Melóny sú tvorené približne 92% vody a pomôže flush preč voda hmotnosť v kombinácii s draslík bohaté kokosová voda.

Piť päť šálok tohto osviežujúce šťavy denne. Ak užívate močopudný liek, uistite sa, že najprv sa opýtať svojho lekára.

Kliknite tu kúpiť Detox produkty

Údenie-Busting Raňajky

Najlepšie pre vaše telo po deň jesť ťažké dovolenka je začať svoj deň silné s údenie-busting Raňajky ovsené vločky a arašidové maslo. Ovsené vločky sú prírodné diuretikum, ktoré vám pomôžu uvoľniť extra vodu v tele. Medzitým, arašidové maslo je balená s niacín, vitamín B, ktorý bude podporovať zdravé trávenie.

Tekuté obed

Miske tekuté Šošovicová polievka na obed je ľahko stráviteľné a pomôže dať prestávku, váš žalúdok a črevá. Šošovicová polievka je tiež nízka-glycemic, ktoré pomáhajú skrotiť hladinu cukru v krvi. Aby Dr Oz obľúbené Šošovicová polievka kurací vývar, cibuľa, rajčiaky a zeler, alebo kúpiť low-sodíka, 300-nízkokalorické polievky, ak nemáte čas na varenie.

Nízka-Glycemic Šošovicová polievka
  • 1 šálka šošovice
  • 3 šálky kurací vývar
  • 1/2 cibule
  • 1 šálka paradajok
  • 1/2 šálky zeler
Smery

Zmiešajte ingrediencie v hrnci cez médium tepla. Miešajte, kým dobre vykurované. Podávame a užívajte si!

Kliknite tu kúpiť Detox produkty

Detoxikačné večera

Holiday obľúbených ako koláče a sušienky často nemajú dostatok vlákniny pomôcť prejsť stolice pomocou hrubého čreva. Namiesto toho sa zastaví vo vašom čreva a spomaľuje trávenie. Kapustová šalát večera je vysoká v nerozpustnej vlákniny, ktoré môžu pomôcť eliminovať odpad a udržiavať pravidelné pohyby čriev.

Proteín-balené kapustový šalát
  • 2 šálky fialové kapusta
  • 1 kuracie prsia, varené
  • 1 oz tekvicové semená
  • 1 pomaranč
  • 3 tsp olivový olej
SmeryKuracie mäso nakrájame na prúžky alebo malé kúsky. Prísady premiešame dohromady. Podávame a užívajte si!

Bonus metabolizmus Booster

Milovníkov čokolády, radujte sa! Máte nie vzdať sa svoje obľúbené sladké na tomto detox. Čokoláda čaj má metabolizmu-posilnenie vlastnosti a vám pomôže obmedziť vaše sladké zub po dobu trvania detox. Nájdete ju v miestnej čajovni alebo prostredníctvom on-line predajcov.

Držať ho na vaše chladničky

Držať na to jednoduché jedlo plán pre dva dni naraz a budete môcť jesť sezónne zaobchádza milujete bez viny! Tento plán môže pomôcť zmierniť Nafuk, vyvážiť hladiny cukru v krvi, regulujú trávenie a dobiť svoj metabolizmus.

Kliknite tu kúpiť Detox produkty