» » Dr Oz Detox Planı

Dr Oz Detox Planı

Tatil sezonu yaklaşıyor! Ne zaman mevsimlik şeker ve yağ davranır kaçmak imkansız bir his yılın zamanı geldi. Bu hoşgörü ofset yardımcı olmak basit bir yol arıyorsanız, Dr Oz sizin için Detoks vardır.

Bu basit iki günlük plan daha önce bir parti ya da ağır tatil kilo önlemek için gün arasında kazanç.

Detoks ürünleri satın almak için tıklayın

Dr Oz Detox Planı

Hızlı floş su

İlk tatil Detoks, su tutma serbest bırakmak ve davul gibi şişmiş yenmek için adımdır. Dr Oz's hızlı floş su üzerinde yudumlarken tarafından hızlı bir şekilde bunu yapabilirsiniz!

Bu güçlü içki dakikada yapmak! Kavun, her türlü yapmak, böylece en sevdiğiniz aç. Kavun oluşan yaklaşık %92-in su ve potasyum bakımından zengin Hindistan cevizi su ile birlikte uzağa su ağırlığı floş yardımcı olacaktır.

Bu beş bardak suyu bir gün ferahlatıcı içki. Bir idrar söktürücü ilaç alıyorsun, öncelikle doktorunuza sormak emin olun.

Detoks ürünleri satın almak için tıklayın

Davul gibi şişmiş-Busting Kahvaltı

Güçlü bir davul gibi şişmiş-busting yulaf ezmesi ve fıstık ezmesi ile Kahvaltı güne başlamak için ağır tatil yemenin vücudunuzun bir gün sonra en iyi şey olduğunu. Yulaf unu ilave su vücudunuzun serbest yardımcı olacak doğal bir idrar söktürücü olduğunu. Bu arada, fıstık ezmesi, niasin, sağlıklı sindirime destekleyecek bir B vitamini ile doludur.

Sıvı öğle

Sıvı mercimek çorbası yemek için kolay sindirmek ve mide ve bağırsak bir mola vermek yardımcı olacaktır. Düşük kan şekeri uysal sağlayabilecek Glisemik, mercimek çorbası da. Dr Oz'ın favori Mercimek çorba tavuk çorbası, soğan, domates ve kereviz ile veya satın düşük sodyum, 300 kalori bir çorba pişirmek için vaktim yok.

Düşük Glisemik mercimek çorbası
  • 1 su bardağı mercimek
  • 3 su bardağı tavuk suyu
  • 1/2 soğan
  • 1 su bardağı domates
  • 1/2 su bardağı kereviz
Yol tarifi

Malzemelerle tencerede orta ateşte karıştırın. İyi ısıtmalı kadar karıştırın. Hizmet ve keyfini çıkarın!

Detoks ürünleri satın almak için tıklayın

Akşam yemeği detoxifying

Kek ve kurabiye kez gibi tatil sık dışkı kalın bağırsak yoluyla taşımak yardımcı olacak yeterli lif yok. Bunun yerine, sizin sindirim durur ve sindirim yavaşlatır. Lahana salatası yemek, atık ortadan kaldırmak ve bağırsak hareketleri düzenli tutmak yardımcı olabilir çözünmez lif yüksektir.

Protein Paketli lahana salatası
  • 2 su bardağı mor lahana
  • 1 tavuk göğsü, pişmiş
  • 1 oz kabak tohumu
  • 1 portakal
  • 3 tatlı kaşığı zeytinyağı
Yol tarifiTavuk şeritler ya da küçük parçalar halinde doğrayın. Toss malzemeyi birlikte. Hizmet ve keyfini çıkarın!

Bonus metabolizma Booster

Çikolata sevenler, rejoice! Bu Detoks favori tatlı vazgeçmek zorunda değilsiniz. Çikolatalı Çay metabolizma-artırma özellikleri vardır ve tatlı diş Detoks süresince frenlemek yardımcı olabilir. Yerel çay salonu veya online satıcılardan bulabilirsiniz.

Buzdolabı üzerinde sopa

Sopa bu basit gıda planı bir kez ve iki gün boyunca tüm suçluluk olmadan aşk mevsimlik muamelesi yemek yapabileceksiniz! Bu plan, yeniden kan şekeri dengelemek sindirimi düzenleyen ve metabolizma şarj, davul gibi şişmiş rahatlatmak yardımcı olabilir.

Detoks ürünleri satın almak için tıklayın