» » Dr Oz Detox Planas

Dr Oz Detox Planas

Atostogų sezonas yra su mumis! Tai metais, kai ji jaučiasi neįmanoma išsiveržti sezoninis saldumynų bei riebalų gydo laikas. Jeigu jūs ieškote paprastas būdas padėtų kompensuoti visas šis piktnaudžiavimas, Dr Oz yra detox jums.

Atlikite tokį paprastą dviejų dienų planą dar prieš vakarėlį arba tarp dienų sunkiųjų valgyti Norėdami apsisaugoti nuo atostogų svorio įgyti.

Spauskite čia Norėdami pirkti Detox produktai

Dr Oz Detox Planas

Greitai nuleisti vandens

Pirmasis žingsnis Holiday Detox yra vandens sulaikymo ir mušti brinkti. Jūs galite padaryti greitai egzotišku Dr Oz greitai praplaukite vandeniu!

Kad šis stiprus gėrimas per kelias minutes! Bet kokios rūšies meliono bus padaryti, Taigi pasirinkti savo mėgstamiausią. Melionai sudaro apie 92 % vandens ir padės praplaukite toli vandens svoris kartu su daug kalio kokoso vanduo.

Gerti penkis puodelius šio gaivinantį sulčių per dieną. Jei jūs vartojate diuretikas vaistus, būtinai kreipkitės į gydytoją pirmą kartą.

Spauskite čia Norėdami pirkti Detox produktai

Pasipūsti išgyvendinimas pusryčiai

Pats geriausias jūsų kūnas po dienos sunkiųjų atostogų valgyti turi pradėti savo dieną stipri pasipūsti išgyvendinimas pusryčiai avižiniai dribsniai ir žemės riešutų sviestas. Avižiniai dribsniai yra natūralus diuretikas, kurios padeda išleisti papildomą vandens organizme. Tuo tarpu, žemės riešutų sviestas yra supakuota su niacinas, B vitaminas, kuris bus remti sveiką virškinimą.

Skystas pietūs

Skystas lęšių sriuba pietums dubenėlį lengva perprasti ir padės suteikti jūsų skrandžio ir žarnyno pertraukos. Lęšių sriuba yra žemos glikemiczny, kuris gali padėti sutramdyti cukraus kiekį kraujyje. Padaryti Dr Oz mėgstamiausia lęšių sriuba su vištienos sultinys, svogūnų, pomidorų, salierų, arba pirkti mažai natrio, 300 kalorijų sriuba, jei jūs neturite laiko virėjas.

Žemos glikemiczny lęšių sriuba
  • 1 stiklinė lęšių
  • 3 puodeliai vištienos sultinio
  • 1/2 svogūno
  • 1 stiklinė pomidorų
  • 1/2 puodelio salierai
Kryptimis

Sumaišykite ingredientus puode virš vidutinės ugnies. Maišykite, kol gerai šildomas. Tarnauti ir Mėgaukitės!

Spauskite čia Norėdami pirkti Detox produktai

Detoksikuojanti vakarienė

Atostogų, draugai, kaip pyragas ir sausainiai dažnai neturi pakankamai pluošto padeda judėti išmatose per savo storosios žarnos. Vietoj to, jis sustoja jūsų žarnų ir lėtina virškinimą. Kopūstų salotos vakarienei yra daug netirpių skaidulų, kurios gali padėti pašalinti atliekas ir nuolat reguliarus Tuštinimasis.

Baltymų kupini kopūstų salotos
  • 2 puodeliai raudonos kopūstais
  • 1 vištienos krūtinėlė, virti
  • 1 oz moliūgų sėklos
  • 1 apelsinas
  • 3 a.š. alyvuogių aliejaus
KryptimisSusmulkinkite vištienos į juosteles arba mažus gabaliukus. Lobizmas ingredientais kartu. Tarnauti ir Mėgaukitės!

Premijos medžiagų apykaitos stiprintuvas

Šokolado mėgėjams, džiaugtis! Jūs neturite atsisakyti savo mėgstamas saldus dėl šio detox. Šokolado arbata turi savybių apykaitos didinimo ir padės pažaboti jūsų smaguriu detox galiojimo. Jūs galite rasti savo vietos arbatos parduotuvėje arba per interneto parduotuvėse.

Klijuoti ant jūsų šaldytuvas

Lazdas į šį paprastą maistą planą dvi dienas vienu metu ir jūs galėsite valgyti jums patinka be visos kaltės sezoninių gydo! Šis planas gali padėti sumažinti pasipūsti, subalansuoti cukraus kiekį kraujyje, reguliuoja virškinimą ir įkrauti savo metabolizmą.

Spauskite čia Norėdami pirkti Detox produktai