» » Dr Oz Detox Plan

Dr Oz Detox Plan

Sezon wakacyjny jest na nas! Pora roku, kiedy czuje się to niemożliwe, aby uniknąć sezonowej słodyczy i tłustych traktuje. Jeśli szukasz prosty sposób, aby pomóc im zrównoważyć ten overindulgence, Dr Oz ma detox dla Ciebie.

Następować po ten prosty plan dwa dni przed stroną lub między dni ciężkich jedzenia aby zapobiec wakacje waga zyskiwać.

Kliknij tutaj, aby kupić Detox produktów

Dr Oz Detox Plan

Szybkie spłukiwanie

Pierwszym krokiem wakacje Detox jest do wydania retencji wody i pokonać uwędzić. Można to zrobić szybko przez popijając na Dr Oz szybko przepłukać wodą!

Zrobić ten silny napój w kilka minut! Wszelkiego rodzaju melona będzie zrobić, więc Wybierz swój ulubiony. Melony składa się z około 92% wody i pomoże strumień masy od wody w połączeniu z wody kokosowej bogate w potas.

Pić pięć Puchary to orzeźwiający sok dziennie. Jeśli przyjmujesz leki moczopędne, upewnij się, że najpierw zwrócić się do lekarza.

Kliknij tutaj, aby kupić Detox produktów

Krach nadąć śniadanie

Najlepsze dla ciała po dniu ciężkiej wakacje jedzenia jest na początek dnia silny uwędzić krach śniadanie owsianka i masło orzechowe. Owsianka jest naturalny środek moczopędny, który pomoże zwolnić dodatek wody w organizmie. W międzyczasie masło orzechowe jest pełen Niacyna, witamina B, która będzie wspierać zdrowe trawienie.

Płyn obiad

Miskę płyn Grochówka na obiad jest łatwe do trawienia i pomoze dam swój żołądek i jelita przerwę. Zupa z soczewicy jest również niskiej glikemii, który może pomóc oswoić poziom cukru we krwi. Zrobić Dr Oz ulubionych Grochówka z bulionu z kurczaka, cebula, pomidory i seler, lub kupić zupę niskiej zawartości sodu, 300 kalorii, jeśli nie masz czasu na gotowanie.

Low-Glycemic zupa z soczewicy
  • 1 szklanka soczewicy
  • 3 szklanki bulionu z kurczaka
  • 1/2 cebuli
  • pomidory 1 szklanka
  • 1/2 szklanki seler
Kierunkach

Wymieszać składniki w garnku, na średnim ogniu. Mieszać, aż dobrze ogrzewane. Służyć i cieszyć się!

Kliknij tutaj, aby kupić Detox produktów

Detoksykujący obiad

Ulubione wakacje jak ciasto i ciasteczka często nie mają wystarczająco dużo błonnika, aby pomóc przejść stolcu przez jelita grubego. Zamiast ono postoje w jelitach i spowalnia trawienie. Kolacja sałatka z kapusty jest wysoki w nierozpuszczalny błonnik, który może pomóc wyeliminować odpadów i zachować regularne wypróżnienia.

Surówka z kapusty białka opakowaniach
  • 2 szklanki fioletowy kapustą
  • 1 pierś z kurczaka, gotowane
  • 1 uncja dyni nasiona
  • 1 pomarańcza
  • 3 łyżeczki oliwy z oliwek
KierunkachKotlet z kurczaka w paski lub w małe kawałki. Wymieszać składniki razem. Służyć i cieszyć się!

Premia zwyżka metabolizm

Miłośników czekolady, radujcie się! Nie musisz oddać swoje ulubione słodkie na ten detox. Czekolady herbata ma właściwości zwiększenie metabolizmu i może pomóc ograniczyć swoje słodycze na czas trwania detox. Można go znaleźć w sklepie lokalnym herbaty lub za pośrednictwem sklepów internetowych.

Trzymać go w lodówce

Kij do tego proste jedzenie planu przez dwa dni w czasie i będziesz mógł jeść sezonowe traktuje miłość bez winy! Ten plan może pomóc złagodzić nadąć, równowagi cukru we krwi, regulują trawienie i naładować swój metabolizm.

Kliknij tutaj, aby kupić Detox produktów