» » Collagen Bagātinātāji Par ādas Kopšanai

Collagen Bagātinātāji Par ādas Kopšanai

Doma, ka rīšanas dažiem kolagēna papildinājumiem, kas iegūti no govīm skrimšļiem, veicinās veselības ķermeņa paša kolagēna ir, mūsuprāt, grūti norīt! Un vēl tūkstošiem cilvēku patērēt kolagēna un tāpēc sauc par "hidrolizētu" kolagēns, kā piedevas, uzskatot, ka tas palīdzēs viņiem atgūt jauneklīgais izskats.

Ar novecošanu, ķermeņa dabīgo kolagēna ražošanas sāk palēnināt un brīvo radikāļu kaitējumu, ko izraisa saules iedarbības un piesārņojuma nozīmē, āda zaudē savu elastību un kļūst lielāka nosliece uz grumbu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Collagen bagātinātāji

Collagen Bagātinātāji Par ādas KopšanaiCollagen bagātinātāji ir paredzēts atcelt šo dabisko zudumu kolagēna, bet ir grūti iedomāties, kā norīt dažas govs kolagēna varētu būt noderīga. Likas, kolagēns ir visvairāk bagātīgs olbaltumvielas organismā, un Tātad mums jau ir vairāki kilogrami no tā.

Tātad dažus miligramus govs kolagēna papildinājums ir pilnīgi neatbilstošs, jo īpaši tādēļ, ka mūsu gremošanas enzīmi būs nojauktu tā lai dažus vienkāršus aminoskābes – kā mēs tomēr nevarētu absorbēt kolagēna!

Labā ziņa ir tā, ka var izskatīties pēc jūsu paša kolagēna, ēdot daudz augļu un dārzeņu, uzturas prom no saules un ko nedrīkst smēķēt.

Vienā grupā ar organiskajām barības vielām, kas atrodamas augļu un dārzeņu sauc flavonoīdus ir ilgu laiku bijusi atzīta par svarīgu, lai veselības. Bet vēl nesen rajons flavonoīdu ģimenes, ko sauc par anthocyanidins ir noteiktas par īpaši svarīgu, atbalstīšanā un labojot kolagēna bagātu struktūras organismā. Augi, šiem anthocyanidins ir atbildīgi par pigmenti, kas dod augļus un ogas savu pasakains bagātīgas krāsas.

Daži pierādījumi liecina, ka anthocyanidins aizsargāt un stiprināt kolagēna un elastīna bloķējot burtiski brīvos radikāļus un destruktīvo fermentu sauc collagenases pazīstams kā mēs vecumu, pakāpeniski vājināt mūsu kolagēna rīcības. Nelaime tā, ka lielākā daļa cilvēku vienkārši neēd pietiekami šajos pārtikas produktos ir ievērojama ietekme.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Collagen bagātinātāji ādas kopšanai

Šķiet, ka lielākā daļa Rietumu pasaules centienos cīnīties pret novecošanās pazīmes, bet tas kļūst arvien populārāka, meklēt mazāk uzbāzīgu veidus, kā to izdarīt. Tātad kāpēc ir tieši tā, ka mūsu ādas izskatu, kas degradē ar vecumu un ko mums darīt?

Kolagēns ir atrodami saistaudu visā mūsu ķermeņa proteīnu un vispusību mūsu ādas. Kā mēs vecumu, iekšējais slānis mūsu āda zaudē kolagēnu, padarot to mazāk elastīga un stingru un uzņēmīgāki pret bojājumiem un pamanāmas pazīmes novecošanās, piemēram, ādas sagginess un grumbas.

Collagen Bagātinātāji Par ādas Kopšanai

Jauna ādas kolagēna struktūra ir neskarta un āda paliek mitrināta un elastīga. Tas ir izturīgākas pret daudz sejas izteiksmes, kas mums jāpieņem, kā arī ikdienas vides iedarbības. Taču laika gaitā balsta konstrukcija mazina un āda zaudē savu elastību. Āda sāk zaudēt savu signālu kā kolagēna atbalstu nēsā.

Visticamāk esat dzirdējuši par "kolagēna injekcijas" jeb "kolagēns krēmi" skaistumkopšanas nozares atbilde uz vīriešiem un sievietēm, palīdzot cīnīties pret novecošanās pazīmes.  Tomēr vēl nesen iekšējā kolagēna papildināšana ir ieteicama kā efektīvs veids, lai palīdzētu cīnīties pret novecošanās pazīmes. Pētījumi ir parādījuši, ka ņemot kolagēna kapsulas aktivizē jaunu kolagēna veidošanos ar ķermeni, tādējādi darbojas kā anti-novecošanās papildinājums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Kolagēna molekulā vēsturiski ir izvērtēta pārāk lielu uzsūkties iekšēji, bet jauni avansi ir jāatzīmē kolagēna bioloģiski veicot piemaksas veidā. Visvairāk kolagēna balstītu skaistumu piedevas tirgū satur tā saukto "hidrolizēts kolagēns" – vielas, kas ražo kolagēnu, ko iegūst no dzīvnieku kauliem un/vai saistaudu sadalot. Izmantojot procesu, ko sauc hidrolīzi, kas ietver savienojumi sadalīšanās reakcijā ar ūdens molekulām iedala kolagēnu.

Collagen bagātinātāji var uzlabot nevēlamu izskatu izraisa kolagēna noplicināšana ar vecumu. Veseliem cilvēkiem parasti nav jāveic collagen bagātinātāji, bet daudzi cilvēki izvēlas ņemt tos veicināt jauneklīgais izskats. Collagen bagātinātāji nonāk dažādas devas, jo tās izmanto citiem mērķiem, piemēram, artrīts vadība. Ja to izmanto kā skaistums papildinājums, kolagēna vajadzētu būt ierobežota apmēram pieci vai seši grami dienā.

Kad ņemot collagen bagātinātāji, ir svarīgi, lai pietiekamu vitamīnu C un aminoskābes "lizīns" diētu. Daži collagen bagātinātāji satur arī C vitamīna, kā tas ir atbildīgs par ēkas kolagēna organismā un kolagēna darbam nepieciešams. Alfa Lipoic Acid ir vēl viens papildinājums apsvērt ar kolagēnu, jo tas palielina efektivitāti C vitamīns organismā.

Ja jūs esat apsverot izmantošanu collagen bagātinātāji anti-novecošanās nolūkos vai ārstēšanu hroniskas saslimšanas, konsultējieties ar savu ārstu vai dabisko veselības profesionālu pirms sākt papildināt režīms.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums