» » Collagen Bagātinātāji ādai

Collagen Bagātinātāji ādai

Collagen bagātinātāji bieži tirgo kā anti-novecošanās produktiem, kas palīdz uzlabot ādas. Olbaltumvielu atrodami visā organismā, saistaudu kolagēns ir galvenais komponents jūsu ādu. Kā jūs vecumu, jūsu āda iekšējais slānis zaudē kolagēna un rezultātā kļūst mazāk elastīga un stingru un bojājumiem.

Tomēr par spīti apgalvo, ka collagen bagātinātāji varat atjaunot kolagēna un atsaukt novecošanās procesu, trūkst pierādījumu, ka collagen bagātinātāji var gūt labumu jūsu ādu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Collagen bagātinātāji veselības priekšrocības:

Collagen Bagātinātāji ādaiLīdz šim ļoti maz pētījumu ir testēts collagen bagātinātāji ietekmi uz veselību. Šeit ir daži pieejamie pētījumi rezultāti:

1. Kaulu veselības

2010 Pētījums publicēts žurnālā Maturitas, pētnieki atklāja, collagen bagātinātāji neizdevās uzlabot kaulu veselību ārstēšanai pēcmenopauzes sievietēm. Pētījumā 71 sievietēm ar osteopēnija tika piešķirti uzņemtu hidrolizēta kolagēna bagātinātājiem vai placebo katru dienu 24 nedēļas.

Rezultāti atklāja, ka collagen bagātinātāji nevar uzrādīt jebkādu ietekmi uz kaulu vielmaiņu.

2. Ķermeņa uzbūves

Ņemot hidrolizēta kolagēna bagātinātāji var palīdzēt saglabāt liesās ķermeņa masas vecākas sievietes, saskaņā ar American Dietetic Association Journal 2009 pētījums. Pētījumā iesaistīto deviņu veselīgu vecākām sievietēm, no kuriem visi tika dota hidrolizēta kolagēna papildinājumi 15 dienu laikā.

Visbiežāk izmantotie Collagen bagātinātāji

Daži atbalstītāji apgalvo, ka collagen bagātinātāji piedāvā dažādas priekšrocības, ieskaitot:

  • uzlabo ādas, nagi un mati
  • labāk acu veselībai
  • aizsardzība pret sirds slimībām
  • uzlabot sportisko sniegumu
  • spēcīgāka kauli
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Papildu kolagēna veidiem:

1. Hidrolizēta kolagēna

Hidrolizēts kolagēns ir viela, kas ražo kolagēnu, ko iegūst no dzīvnieku kauliem un/vai saistaudu sadalot. Izmantojot procesu, ko sauc hidrolīzi, kas ietver savienojumi sadalīšanās reakcijā ar ūdens molekulām iedala kolagēnu. Daudzi produkti realizē collagen bagātinātāji vai kolagēna balstītu skaistumkopšanas produkti satur hidrolizētu kolagēnu.

2. Kolagēna injekcijas

Minēto "pildvielas", viena veida kosmētikas procedūras ietver dažu vielu injicēšana lai samazinātu (piemēram, smalkas līnijas) ādas novecošanās pazīmes. Poli L-pienskābi nesaturošu skābes pildvielām, piemēram, palīdzēt cīnīties stimulējot kolagēna ražošanai, ādas novecošanās sekas. Lai gan pildvielas parasti tiek uzskatīti par drošu, viņi dažreiz izraisīt blakusparādības, piemēram, ādas krāsas izmaiņas un alerģiskas reakcijas. Kas vairāk, anti-novecošanās sekas šīs procedūras ir īslaicīgs un prasa atkārtot apstrādi, lai uzturētu rezultātu.

3. Kolagēna krēmi

Pašlaik trūkst zinātnisko pierādījumu krēmi, losjoni un citi skaistumkopšanas produkti, kas satur kolagēna anti-novecošanās sekas. Tomēr sākotnējā pētījumi liecina, ka, piemērojot DHEA uz ādas var palīdzēt veicina kolagēna ražošanai un kas palīdz samazināt novecošanās pazīmes. Kopš šis secinājums ir vēl jāpārbauda lielu klīniskajos pētījumos, ir svarīgi konsultēties dermatologa pirms izmantojot DHEA balstītu ādas kopšanas līdzekļi.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos kolagēna Papildinājums

Collagen bagātinātāji, izmantojot

Ja jūs esat apsverot izmantošanu collagen bagātinātāji anti-novecošanās nolūkos vai ārstēšanu hroniskas saslimšanas, konsultējieties ar savu ārstu pirms sākt papildināt režīms.

Collagen Bagātinātāji ādai