» » čokoládou Ketón Doplnok Pre Chudnutie

čokoládou Ketón Doplnok Pre Chudnutie

Malinový ketón je látka v maliny, ktoré im dávajú ich charakteristickou vôňou. To sa bežne používa ako príchuť enhancer a je tiež schválený pre použitie v prírodných zdravotných produktov v Kanade.

Hoci je ponúkaný ako prírodný zlúčenina, moc Malina ketón výrobkov na trh sú vyrábané synteticky. Malinový ketón vyskytuje prirodzene v iba veľmi malé množstvo, takže spoločností vyrába v laboratóriu.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón doplnok

Čo je to Malina ketón?

čokoládou Ketón Doplnok Pre ChudnutieMalina obsahuje 200 molekúl, ktoré prispievajú k jeho výraznú chuť malín. Jeden z tých, Malinový ketón, bola vytipovali výrobcami potravín desiatkami pre jeho silný zápach.

Berry ochutené cukroví, mydlá a sviečky sa dnes pravdepodobne používať Malina ketón. Nedávno Malina ketón garnered pozornosť verejnosti znovu, ale tentoraz ako domnelý chudnutie pomoci.

Malinový ketón sa vlastne nachádza v brusnice, černice, rovnako ako červené maliny, alebo druhy ideaus Rosaceae Rubus L. červené maliny sú rodení do Európy, severnej Afriky a strednej Ázie.

Majú základné živiny, vrátane beta-karotén a vitamíny A, E a C. Iba stopové množstvo Malina ketón sa nachádzajú v ovocí, tak bobule-ochutené potravín sa zvyčajne používa Malina ketón vyrobené v laboratóriu.

Okolo roku 2010, vedci si všimol, že Malina ketón mal molekulárnu štruktúru podobnú kapsaicín, ktorý je zodpovedný za tepla v chilli papričky chemikálie. Predbežné štúdie naznačila, že kapsaicín bráni priberaniu na váhe. Vo svetle týchto zistení vedcov bežal štúdium u myší a tkanivového vidieť ak Malina ketón ovplyvňuje aj priberanie na váhe.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón doplnok

Malinový ketón funguje?

Spoľahlivé výskum na použitie Malina ketón pre akýkoľvek zdravotný stav u ľudí v súčasnosti chýba. Ďalej je potrebné high-kvalitný výskum, povedal Catherine Ulbricht, vedúci lekárnik v Massachusetts General Hospital v Bostone a spoluzakladateľ prírodné štandardné výskum spolupráce, ktorá hostí dôkazy o bylín a doplnkov.

Len hŕstka predbežné štúdie boli vykonané pozrieť Malina ketón ako chudnutie pomôcť, a žiadny z nich boli vykonané u ľudí. Ale štúdie na myšiach alebo bunky majú signalizoval potenciálneho vplyvu strata hmotnosti. 2005 Štúdia na myšiach kŕmené high-tuk stravy našiel Malina ketón zabránené telesnej hmotnosti v pečeni, a zisky viscerálnej tuku (brušný tuk), ktorý obklopuje orgánov, podľa papiera v časopise Life Sciences.

Ďalšie štúdie ukázal Malina ketón zvýšil členenie lipidov (tukové molekuly) do tukových buniek. 2010 Papier časopisu Planta Medica tiež zistil, Malinový ketón popchol tukové bunky vylučujú viac bielkovín adiponectin. Nízke hladiny adiponectin v tele sú častejšie u ľudí, ktorí sú obézni, a tí s cukrovkou typu 2.

Predbežný výskum zistil že Malina ketón-pri aplikované priamo na kožu-by mohla pomôcť boj proti známkam starnutia. 2008 Štúdiu 15 ľudí nájsť aplikácie Malina ketón zlepšiť pružnosť pleti a rast vlasov po dobu piatich mesiacov, podľa štúdie v journal rastového hormónu a IGF výskum.

Výskum u myší a buniek rastúcich v laboratóriu riadu, často inšpiruje viac výskumu. Ale pre výsledky, ktoré môžu byť dôveryhodné, lekári Hľadať mnohých ľuďoch chemikálie, s mnohými účastníkmi. Celkovo, USA oddelenie z obrany ľudskej výkonnosti Resource Center považuje hmotnosť strata dôkazy o Malina ketón ako nedostatočné. Prírodné štandardné výskum spolupráca prírodné triedené Malina ketón ako C dôkaz podporujúci nároky na nejaké zdravotné prospech.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón doplnok

Malinový ketón je bezpečné?

US Food and Drug Administration najprv zaradená ketóny maliny všeobecne uznané ako bezpečné (GRAS) prídavná látka v roku 1960. Avšak štatút GRAS je uvedený za predpokladu, že osoba spotrebuje menej ako dvoch miligramov Malina ketón denne. Väčšina Chudnutie doplnky balenia oveľa Malina ketón do svojich produktov.

Malinový ketón nie je dobre študoval v koncentráciách používaných v doplnkoch – ktorá môže pohybovať od 50 až 250 mg porcii. A tam sú niektoré známe vedľajšie účinky z ich používania.

Malina ketón môže znížiť hladinu krvného cukru, a znížiť riziko krvácania Ulbrichtovu povedal. Tak, ľudia, ktorí užívajú lieky na cukrovku potrebné pozorne sledovať ich zdravotnej starostlivosti Team.

Malinový ketón môže tiež spôsobiť zmeny telesného tuku a hmotnosti, zmeny zápalu, búšenie srdca a tras. Malinový ketón môže tiež komunikovať s liekmi, ktoré regulujú srdcovej frekvencie a cholesterolu, a hormóny.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón doplnok

čokoládou Ketón Doplnok Pre Chudnutie