» » Blakusparādības Graviola

Blakusparādības Graviola

Graviola ir mazs, mūžzaļie koks, kas rada lielas, sirdsveida augļus. Augļu turp, šķiet, ir dzeltenīgi zaļas, savukārt interjers, šķiet, ir balta. Parasti šis koks aug Brazīlijas reģionu un citu silts tropu reģionos, Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas. Dažas citas jomas, kur tā aug ir Meksikā, Peru un Venecuēla.

Tā ir pieaugusi arī dažās jomās un Dienvidaustrumu Āziju. Šis koks ir daudz vārdu, ne tikai Graviola un dažas no tām ir s,oursop, Brazīlijas ķepu ķepu, guanábana, guanábano, guanavana, guanaba, corossol épineux, huanaba, toge banreisi, durian benggala, nangka blanda, cachiman épineux. Graviola nāk no ģimenes Annonaceae, tās ģints ir Annona un tās sugas ir muricata.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola kapsulas

Blakusparādības Graviola

Daļas, kas tiek izmantoti ir lapas, augļi, sēklas, mizas un saknēm. Augļi, sēklas, un lapas ir daudzas augu izcelsmes zāļu lietošanas. Augļi ir bagāta ar ogļhidrātiem, galvenokārt fruktozes. Tajā arī ir C vitamīns, Vitamīns B1 un B2 vitamīns.

Graviola ir iekārta, kas ir apmēram 30-pēdu augsts un tas ražo augļus, kas ir daudzi tradicionālajai izmantošanai. Šis augs ir ķīmiskie savienojumi, kas pazīstams kā alkaloīdi, kas ietekmē cilvēku fizioloģiski. Šajā pasaulē, ir daudz dažādu garšaugu un dabas aizsardzības līdzekli, ka cilvēki uzskata, ka var palīdzēt tos atgūt, ja viņi ir slimi un Graviola ir viens no šiem augiem.

Graviola izārstēt visu veidu slimībām ir zināms, daži no tiem ir diabēts, malāriju, caureja, ēdes, ādas problēmām, sirds problēmas, artrīts, vēzi, aknu problēmas tikai minēt dažus. Tas arī tiek izmantots, lai nomierina nervus, ārstētu kuņģa problēmām un atbrīvot drudzis. Papildus tam, ka samazinās tūska un mazina sāpes locītavās.

Graviola samazina vēža šūnu augšanu; 1997. gada jūnijā tas tika ziņots, jautājums par "zāļu ķīmijas žurnālu. Tiek apgalvots, ka Graviola ekstrakts nogalina vīrusus, pārtraukt iekaisumu, samazināt cukura līmeni asinīs un stimulēt vemšana, kad kāds ir veikusi indi.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola kapsulas

Blakusparādības Graviola

Ja esat viens no tiem cilvēkiem, jautā sev šo jautājumu, tad šeit ir jūsu atbilde. Ir svarīgi zināt, ka ne visi, kam vajadzēja ņemt Graviola. Cilvēki, kuri nedrīkst izmantot vai veikt Graviola ietver ar sirdsdarbības traucējumi, sirds problēmas, vai kāds ar asinsspiediena receptes. Grūtniecēm vajadzētu arī izvairīties Graviola kā tas izraisa priekšlaicīgu dzemdes kontrakcijas, un tas var būt bīstami viņu un viņa gaida mazuli. Bez tam sievietēm, kas baro bērnu ar krūti vajadzētu izvairīties, izmantojot to.

Graviola var nogalināt nervu šūnas smadzenēs vai citām ķermeņa daļām. Tādēļ, ja jebkurā stāvoklī, iesaistot nervu funkciju, piemēram, Parkinsona slimību ņemot Graviola var padarīt jūsu stāvokli, saņemt sliktāks un šī iemesla dēļ ir ieteicams ikvienam, kas šādām problēmām vai nosacījums, lai izvairītos no ņemot Graviola.

Pirms sākat lietot jebkuru augu izcelsmes zāles, kas ir ļoti svarīgi zināt tās blakusparādība. Daži cilvēki ignorē to izdarīt un tās skriešanās un sākt lietot augu aizsardzības līdzekli, bet beigās viņi nožēlu par tās pieredzi, ko viņi negaidīju. Tas ir ļoti svarīgi noskaidrot Graviola blakusparādība, pirms lietojat to. Viens no Graviola blakusparādības ir, ka tas pazemina asinsspiedienu; līmeni tas var būt izdevīgi tiem, kuri cieš no augsta asinsspiediena, kas parasti prasa samazināt. Tomēr cilvēki kuri ir zemākā asinsspiediena līmenis būtu jābūt uzmanīgiem, pieņemot Graviola.Graviola var izraisīt arī slikta dūša un vemšana, daži un tas visticamāk notiks ar tiem, kam ir jutīgs kuņģis. Vairumā gadījumu šāda veida problēmas notiek, kad persona veic vairāk nekā vienu augu izcelsmes zālēm. Ja esat saskāries ar šādu problēmu, un tā neapstājas, tad jums nevajadzētu gaidīt uz ilgu laiku, konsultēties ar ārstu.

Pirms sākat lietot Graviola, ir ieteicams, ka jūs lūgt padomu ārstam, tas ir tāpēc, ka struktūras reaģē savādāk. Ārsts veiks izvēles uz augšu uz jums, un viņš/viņa sniegs padomu vai izmantot Graviola vai ne, vai kā to izmantot.

Tomēr jums vajadzētu ne bailes lietot Graviola dēļ tās blakusparādības, kā daudzi cilvēki, kuri izmanto to ir pārvarēt blakusparādības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola kapsulas

Priekšrocības Graviola

Graviola lapām tiek izmantoti ārstēšanai pēc; zarnu kolikas, aknu problēmas, caureja, artrīts, dizentēriju, bronhītu abscesi un tūska. To izmanto arī dažādu ādas slimību, ēdes, diabēts, iekšējā čūlas un hipertensijas ārstēšanai. Bez tam, tiek izmantots kā trankvilizators, pret spastisks un arī kā malārijas grūst projām.

Graviola sēklas tiek izmantoti kā savelkoša. Tie ir izmantoti kā vērtīgs insekticīds un iznīcinot un nogalinot ādas parazīti un utis.

Graviola mizu izmanto kā trankvilizators un tas palīdz cilvēkiem ar sirds problēmas un arī tā dziedina klepus. Graviola augļus izmanto nogalināt parazīti un izārstēt caureja, kā arī samazinot drudzis. Graviola saknes tiek izmantoti, lai palīdzētu cukura diabēta lietotājiem, un tas darbojas arī kā narkotika.

Parasti Graviola ir daudz izmanto, un tas ir būtībā visu veidu simptomi un slimības, kā arī vēža ārstēšanai zāļu alternatīva. Tas palīdzēja daudz cilvēku, kam ir dažādas veselības problēmas. Pat ja mēs esam teikuši, ka Graviola ir ļoti efektīvs par slimību ārstēšanai, un ir daudzi citi lietojumi mums ir atzīmēt, ka tas ir blakusparādības. Tādēļ būtu jāņem piesardzība, lietojot to vai jūs lietojat to augļi, lapas formā vai tableti. Tas ir ļoti svarīgi zināt, ka lielu daudzumu Graviola var radīt dažas nopietnas blakusparādības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Graviola kapsulas