» » Ako Si Vybrať Kolagén Doplnky?

Ako Si Vybrať Kolagén Doplnky?

Kolagén doplnky sú veľmi populárne, pretože kolagén podporuje pokožku a je nevyhnutná pre naše telá prirodzeného pohybu. Kolagén je životne dôležitá pre základnú štruktúru svaly, šľachy, chrupavky, väzov a kostí. Ovisnuté kože a vrásky rozvíjať prostredníctvom straty kolagénu.

Pre niektoré skvelé prírodné recepty si môžete urobiť doma a používať spolu s kolagén doplnky na udržanie vašej pokožky hľadáte žiarivé, ja odporúčam vám pozrieť neuveriteľne populárny Prirodzene Skinsational. Recepty v tejto knihe sú perfektným doplnkom k dodatku pravdu.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Ako si vybrať kolagén Doplnky?

Ako Si Vybrať Kolagén Doplnky?Mnoho ľudí s artritídou alebo bolesti kostí-súvisiace správy zvýšená funkcia a zníženie bolesti pri použití Kolagén doplnky. Ak uvažujete o ortopedické operácie alebo sú v bolestiach, silne zvážiť kolagénu doplniť program či môžete zlepšiť funkčnosť, vytrvalosť a zníženie bolesti.

Mnoho ľudí tiež používa kolagénu lokálne a prostredníctvom doplnenie pre zlepšenie vzhľadu vlasov, pokožky a nechtov. V súčasnosti mnoho Ret plumpers, pleť a iných kolagénu doplnky zvýšenie kolagénu na základe žiadosti a tout to pretože kolagénu je myšlienka vytvoriť viac mladistvý vzhľad.

Kolagénové injekcie, krém a iné tváre kolagén produkty sa stávajú čoraz viac populárne a sú k dispozícii.

Ak uvažujete o začiatku režimu Kolagén doplnky, existuje niekoľko vecí, mali by ste zvážiť prvý.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Určiť vaše potreby

Ak užívate kolagénu artrotické zmeny, bolesti kostí alebo opraviť zranenia, budete chcieť, aby zvážila glukosamín kombinácie – ako glukosamin, chondroitin, MSM – ktoré sú často k dispozícii.

Ak máte záujem Kolagén doplnky estetický kožné účely, budete viac zaujímajú-glukozamín doplnky. Všimnite si, že existujú tri typy kolagénu: kolagén I, II a III. Kolagén II je používaný hlavne pre potreby súvisiace s artritídou.

Určenie sprievodné doplnkov

Vitamín C je hlavné funkcie je aby kolagénu, a lyzínu pomáha pri tvorbe kolagénu. Ak nie je možné tolerovať vitamínu C doplnkov dnou alebo iné lieky, zvážte C Ester formu vitamínu C, ktorý je známy ako palmitan Palmatate; je ľahko dostupná a je menej kyslé tak telo toleruje lepšie.

Môžete si kúpiť vitamín C doplnky on-line. Ak nemôžete brať vitamín C ako doplnok, pozrite sa na zvýšenie vaše vitamín C príjem potravy, ako kolagén musí mať vitamín C do práce.

Alfa-lipoová, hoci nepotreboval robiť kolagénu suplementácia práca sama o sebe, bude slúžiť na “ Kôš ” živiny vitamín C už v tele, a zvýšiť tak efektivitu vitamínu C, ktorý je už pracuje na vytvorenie a udržanie kolagénu. Alfa-lipoová je tiež skvelý všestranný antioxidant znížiť opuch priradené kostnej bolesti alebo zranenia. Bude odstránenie toxínov a zlepšiť funkčnosť tekutiny v kĺbe, ktoré spôsobuje bolesti, a je skvelé pre vzhľad kožu rovnako.

Glukosamín funguje v tandeme s kolagén Doplnky pre artritída a iné problémy, bolesti kostí, ale nie priamy vplyv na produkciu kolagénu alebo údržby. Ak váš zámer je, aby kolagén musíte pre estetické problémy, ako odvrátiť vrásky, vitamín C je požadovaný doplnok. Ďalšie typické “ krása ” súvisiace dôvody pre prijatie kolagénu patrí nechty slabé a lámavé vlasy.

Ak je vaším cieľom kúpiť spoločné Doplnky pre liečbu bolesti, pozrite sa na kombinácie doplnok určený pre toto použitie, ako je glukozamín tablety. Glukosamín a chondroitín doplnky sú relatívne lacné a môže byť efektívne. Tak to sa zvyčajne používa Kostná zdravotných dôvodov.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Určí vhodné dávkovanie

Dávky sú určené podľa váš dôvod pre užívanie kolagénu. Tam sa nezdá sa riziko predávkovania od kolagénu je vo vode rozpustný a je rýchlo eliminovaný z tela. Avšak to znamená, že musí byť pravidelne doplňovaný.

FDA domnieva Kolagén doplnky potravín látku. Ak užívate kolagénu pre krásu-súvisiace dôvody alebo všeobecné kostnej podporu, ktorá nesúvisí s reumatoidnou artritídou, asi 5-6 gramov je adekvátna. Skvelou voľbou je “ Super kolagén + C, typ I a III ” Neocell laboratóriami. Táto sada 250 pilulky predáva asi 20 dolárov na Amazon.

Ak hľadáte adresu artritída bolesť, najmä Reumatoidná artritída, dávkovanie kolagén II potrebujú byť konkrétnejší a môžu túlať sa kdekoľvek od 5 do 10 gramov na deň. Použitie kolagén typu II znižuje spoločného opuch, zápal a bolesť, tak to môže byť efektívne riešenie.

Yale ortopédov bol odporučil glukosamín a kolagén doplnky pokúsiť sa vyhnúť invazívnej chirurgie, kedykoľvek je to možné. Značky ako Schiff spoločného zdarma Plus s glukózamín chondroitín MSM & kolagénu prášok suchej zmesi obsahujú primerané dávky pre tento účel.

Vybrať cenové rozpätie

Glukosamín a kolagén kombinácie sú drahšie, ale všeobecne považovaný za stojí za to, pretože oni sú často vysoko účinné pri znižovaní bolesti a lieky pritom zvyšuje funkciu. Všeobecne budete vedieť do troch mesiacov, ak ste pomohli bolesti artritídy. Mnohé varianty sú k dispozícii ako názov značky Schiff "Presunúť zadarmo".

Svojho lekára alebo lekárnika pravdepodobne odporučiť značku, ktorá si myslí, že je obzvlášť užitočné; priatelia s artritickej podmienky majú často dobré návrhy pre účinné doplnky rovnako.

Vyberte značku, ktorá si rozumne dovoliť nákup pre každodenné použitie, bez skimping na náklady. Dobrý všestranný, non-glukosamín kolagénu doplnok sa nazýva “ Super kolagén + C, typ I a III ” Neocell laboratóriami.

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu

Posúdiť alergia, lieky a životný štýl konfliktov

Nejaký doplnok kapsuly obsahujú cukru, pšenice, kvasnice, lepok, sóje, soľ alebo mäkkýšov, takže by ste mali skontrolovať vitamín fľašu etikety pre akékoľvek potenciálne alergény. Mäkkýšov, najmä, je riziko glukosamín doplnok a a môžu byť v konflikte s niektorými vysoký krvný tlak lieky.

Tiež posúdiť, či vaše kolagénu je kurací alebo hovädzí dobytok procesorom - Ak máte obavy nad výrobkov ochorenia alebo hovädzie šialených kráv. Vegetariánov a vegánov tiež chcieť, aby starostlivo posúdila zdrojom kolagénu vo všetkých ich doplnkov. Glukosamín vo všeobecnosti nie je k dispozícii ako produkt pre vegánov a vegetariánov.

Alternatívnu formu kolagénu suplementácia je jednoducho užívať vyššie dávky vitamínov, ktoré prirodzene produkujú kolagénu, ako vitamín C. vitamín doplnky sú k dispozícii v mnohých formách, ako sú kvapalné Vitamín C, ktorý je veľmi obľúbený doplnok výživy. Niektorí vegetariáni posudzovali produkty ako “ Multi-Scorb ” progresívna Labs, ktorý obsahuje všetky doplnky pomáhajú udržiavať a budovať svoj vlastný kolagén s žiadne známe živočíšne produkty.

Ako Si Vybrať Kolagén Doplnky?

Kliknite tu kúpiť doplnok kolagénu