» » תמצית קופי Svetol ירוק

תמצית קופי Svetol ירוק

תמצית קפה ירוק הוא פשוט תמצית עשוי שעועית unroasted או קפה גולמי. הוא עשיר בחומצה chlorogenic, נוגד חמצון חזק להיפטר הגוף של רדיקלים חופשיים, לקדם את בריאות טובה. לוקחים פשוט Svetol גרין קפה לחלץ עשוי גם לסייע לחסום את הצטברות שומן להגביר איבוד משקל, לרסן את הקליטה פחמימות, מסייעים לווסת את רמות הסוכר בדם לאחר הארוחה.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

מהי תמצית קופי svetol ירוק?

Svetol ®, תמצית קפה ירוק שאינו צלוי ששומרת את היתרונות הבריאותיים מכריע של קפה.

תמצית קופי Svetol ירוקצמח הקפה הוא עץ קטן אשר מייצר פירות, שנקרא דובדבנים. במסגרת תהליך הקטיף והייצור, הדובדבנים עוברות ייבוש בשמש למשך מספר שבועות עד בשרם מפצלת, שחרור השעועית. שעועית זה הוא מה שמכונה קפה ירוק.

כשמתבצע קפה ירוק לתוך משקה, השעועית מעובדות במפעל המתמחה טיגון. תהליך קלייה כרוך העמדת את קפה ירוק טמפרטורות גבוהות במשך מספר שניות או דקות, כדי לשחרר את הקפה של ארומה וטעם.

תהליך קלייה אחראי על ההרס של רכיבים פעילים מסוימים שמכילים פול קפה ירוק, במיוחד חומצות Chlorogenic, אשר מיטיבה עם בריאות. בהפקת Svetol ®, הם בוחרים בקפידה שאינם קלויים פולי הקפה הירוקים, ובכך תמך את היתרונות של רכיבים פעילים אלה.

בטבלה שלהלן מציג את התוכן חומצה Chlorogenic (לידי ביטוי % ממשקל מיובשים) בבית הקפה ירוק בהתבסס על הליך הייצור נעשה שימוש המגוון של השעועית, לפני ואחרי טיגון.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

היתרונות של תמצית קופי Svetol ירוק

במהלך השנים האחרונות, מחקרים אפידמיולוגיים בוצעו על הצרכנים מלון באירופה, אמריקה, ו אסיה סיפקו ראיות ברורות של מתאם חיובי בין צריכת קפה לבין סיכון מופחת לפתח סוכרת מסוג 2. אנשים שצרכו יותר מ חמש כוסות קפה ליום הפגינו לירידה בסיכון לפתח סוכרת מסוג 2.

צריכת קפה גבוהה גם שויכה גלוקוזה משופרת, ובכך הדגמת אפקט הרגולציה על רמות הסוכר בדם.

תמצית קופי Svetol ירוק

קפאין הוא המרכיב הפעיל הידועים ביותר נמצא בקפה, אבל יש לזה תפקיד בוויסות רמות הסוכר בדם?

קפה נטול קפאין גם הוכח כדי להפחית את הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2, המציין כי רכיבים אחרים שנמצאו קפה גם לתרום ויסות רמת הסוכר בדם. מחקרים קליניים שונים הראו כי קפאין הוא לא הרכיב הפעיל היחיד שעוזר להפחית את הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2. ממצאים אלה הם מבטיחים, מומלץ כי אנשים להגביל את צריכתם של קפאין.

סיכון מופחת לפתח סוכרת מסוג 2 לא ניתן לייחס אך ורק את ההשפעות של קפאין; . זה ככל הנראה עקב מורכבות סינרגיה בין רכיבים שונים של קפה.

מה הם המרכיבים הפעילים העיקריים שתורמים ויסות רמת הסוכר בדם?

חומצות Chlorogenic, ידוע על ידי העולם המדעי הרכיבים הפעילים של קפה, לשחק תפקיד בעל חשיבות עליונה בוויסות רמת הסוכר בדם.

כמובן קיים במזונות רבים כגון קפה, חומצות Chlorogenic הם מולקולות פעילים ידועים שלהם היכולת להפחית את שחרורו של הכבד גלוקוז לדם, נותן להם תפקיד רב-עוצמה בוויסות רמת הסוכר בדם.

עם זאת, מספר מחקרים הראו כי יש צורך לצרוך המקבילה של מספר מאות כוסות קפה ליום כדי להשיג את האפקט הזה. כדאי לכן אפשר להגדיל את הצריכה היומית של חומצות chlorogenic באמצעות תוסף המיועד למטרה זו.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

Svetol ירוק תמצית קופי לירידה במשקל

דיאטה רצופים, ארוחות מפנקות, וחוסר פעילות גופנית יכול כל לתרום לעליה במשקל. שמירה על תזונה מאוזנת היא הדרך הטובה ביותר כדי להישאר רזה – וכדי להגן על הבריאות שלך.

על מנת למנוע עלייה במשקל, יש צורך להשתמש בכל הקלוריות שאנו צורכים על בסיס יומי. אנשי מקצוע בתחום בריאות ממליצים לאכול מגוון של מזונות לאיזון התזונה שלנו, פעילות גופנית באופן קבוע, על מנת לשמור על משקל בריא.

דיאטה מאוזנת מבוסס על הצרכים התזונתיים של כל אדם על פי גורמים כמו גיל, מין, גובה ומשקל. אמנם אין מודל קבוע עבור דיאטה מאוזנת, יש כמה עצות הוקמה יכול לשמש כדי לעזור לנו להשיג את האיזון שלנו: לאכול יותר פירות וירקות, הפחתת צריכת מזון מעובד (מתוקים או מלוחים), הגבלת שמוסף, אכילת מזונות עם אינדקס גליקמי נמוך, כגון אורז, פסטה, תפוחי אדמה.

פירמידת המזון היא כלי פשוט זה עוזר לתעדף את הצרכים התזונתיים מדי יום. בפועל, צריכת המזון היומית צריכה להיות שבור למטה כדלקמן:

  • לפחות 50% פחמימות בשילוב עם פירות, ירקות, עמילן (אורז, תפוחי אדמה, פסטה, קטניות, וכו '.)
  • 30-35% ליפידים (שמנים, חמאה, גבינה, וכו '.)
  • 11 עד 15% חלבון (בשר, דגים, ביצים, קטניות מסוימות)
לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

בנוסף עוזר לך לשמור על המשקל שלך, איזון תזונתי זה יאפשר לך לדאוג לבריאות הכללית שלכם. פירות וירקות ידועים ביכולתם לספק יתרונות בריאותיים רבים, כגון הגנה מפני המחלה ומניעת השמנה. PNNS (הצרפתי הלאומי תוכנית תזונה לבריאות) ממליצה לצרוך לפחות 5 מנות של פירות וירקות ביום, בכל צורה שהיא (raw, מבושל, טרי, שימורי, וכו.).

תמצית קופי Svetol ירוק

אמנם המטרה העיקרית של תזונה בריאה כדי לשמור על כמות מספקת של אנרגיה, החלק הלא-אנרגטי של מזון (כגון חומרים מזינים) חיוני גם בריאות. היום, וחלק בלתי-אנרגטי זה הוא מוזנחים תדיר.

. זה בסיסי כדי לשמור על דיאטה מאוזנת לעיתים קרובות ככל האפשר. השימוש של תוספי תזונה מומלץ, כפי שהם מספקים חומרים מזינים זה עשוי להיות חסר מהתזונה שלנו או לפצות על עודף סוכרים ושומנים לא בריאים.

בהתבסס על גישה זו תזונה מונעת, Naturex פיתחה מגוון של תמציות צמחים, כולל Svetol ®, תמצית קפה ירוק נטול קפאין.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

איפה ניתן לרכוש Svetol ירוק קופי לחלץ?

פשוט לחפש מוצרים המשתמשים Svetol ® כמרכיב פעיל! כדי למצוא את המוצרים שמשתמשות Svetol ® כמרכיב הפעיל, פשוט חפשו "Svetol ®" ברשימת החומרים ו/או על הלוגו של אריזת המוצר. זכור, Svetol ® הוא ייחודי, ניתן להשוות את תמציות קפה ירוקים אחרים. Svetol ® הוא תמצית קפה ירוק רק עם יעילות מוכחת במחקרים קליניים שפורסמו.

תמצית קופי Svetol ירוק

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ