» » תופעות לוואי תוספת קולגן

תופעות לוואי תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן מנוהלים לאותם אנשים אשר הגוף אינו מסוגל לסנתז חלבון זה. למרות יעיל, יש גם כמה קולגן תוספת תופעות לוואי, אשר חייב להיות מודע.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תופעות לוואי תוספת קולגןהגוף האנושי מורכב של חלבונים, מזינים חיוניים אחרים, שהם חיוניים עבור מספר פונקציות. השרירים מורכבים של חלבון המסייעת לקשור את החוטים יחד. חלבון אחד כזה, קולגן משמש אבן הבניין של הגוף. ישנן רמות גבוהות של חלבון סיבי ספציפי זה, אשר ניתן למצוא את עצמות, סחוס, השרירים, העור והגידים. הקולגן ממלא תפקיד מרכזי בשמירה על הכוח ואת המוצקות של הרקמות בגוף.

זה גם עוזר לשמור על העור מתוח וגמיש. עם זאת, עם חלוף הזמן, כמות הקולגן מתחיל לרוקן, אשר יכול להיות מזוהה על ידי התבוננות את סימני ההזדקנות. אנשים עם רמות מופחתת של קולגן בגוף עלולים לחוות חוזק העצם המידרדר ועור נפול. לכן כדי להימנע מבעיה זו אנשים רבים הם בחירה של תוספי תזונה קולגן, אשר משתמשת קולגן סינתטית המחקה המקורי.

תוספת מוחדרים לגוף בעל פה, בצורה של קרמים ובאמצעות מזרקים. זה פונקציות כמו קולגן טבעי ואז מפחית את הבעיות שנגרמות עקב חוסר חלבון זה. אולם מנת יתר או התעללות עלולה לגרום תוספת תופעות קולגן, אשר יכול להוביל לסיבוכים לא רצויים בהיעדרו של אבחון וטיפול נאות.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

מינון מקובל של תוספי תזונה קולגן

קולגן תוספי מזון מומלצים עבור אותם אנשים הסובלים בעיות עור ואלה שהם בעלי מומים כמו גם דק השפתיים, הלחיים נפול או קמטים. קולגן סינתטי נגזר ממספר מקורות כמו חיות פרה ועוף, ימית.

המינון המתאים של תוספי מזון אלה נקבע בהתבסס על גורמים כמו הגיל ואת מצבו הבריאותי של האדם המקבל את הטיפול. הרופא יכול לבדוק גם אם האדם סובל ממחלה כלשהי בזמנו של המינהל. תוספי תזונה קולגן נמכרים בצורת כמוסות, גלולות, קרמים, יכולות להילקח גם בצורה של זריקות.

תופעות לוואי תוספת קולגן

אתה יכול לקחת 2 כמוסות של קולגן עם מים על קיבה ריקה לאחר ארוחה. במקרה היו לך ארוחה כבדה, ואז לשמור על פער של שלוש עד ארבע שעות לפני נטילת הכמוסה. זה בגלל הקולגן צריך לא התמוטטות, לקבל מתעכל, אשר עלול להפוך את זה לא יעיל. במקרה של זריקות, הרופא יכול להזריק בקבוקון אחד (כ 100 מ ל), פעמיים בשבוע. יכול להיות מיושם קרמים כמומלץ על האזור הנדרש של הגוף.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

הסיכונים של תוספי תזונה קולגן

אם כי ישנם מספר יתרונות של תוספי תזונה קולגן, גם דווחו מקרים אחדים של תגובות אלרגיות. תופעות לוואי עשויות להשתנות בהתאם קולגן תוספת הטיפול מנוהל על האדם. הסיבה העיקרית על ההתרחשות של תופעות לוואי אלה היא כי הגוף דוחה את תוספת או אם באופן נלהב, הפרט צריך יותר המינון המומלץ.

  • אחת מתופעות הלוואי הנפוצות של קולגן טבליות, תוספי מזון אחרים היא תגובה אלרגית. במקרה זה, יחידים עשוי להפגין סימפטומים כמו התפרצות של פריחות בעור, המושרה בחילות, הקאות, קשיי נשימה, טבילה לחץ דם, כיבים בעור.
  • אנשים מסוימים עלולים לסבול גם מפני רגישות למזון, במיוחד אם הם על תוספי אוראלי קולגן. מאז רבים של תוספי קולגן עשויים מוצרי עוף או פרה, יחידים על הגלולה נוטים לפתח רגישות כלפי מזונות מסוימים.
  • טבליות קולגן יכולים גם להשאיר תחושת טעם רע בפה. שימוש רציף של גלולות יכול לגרום להיווצרות של ציפוי על הלשון אשר יכול לשנות את הטעם ולהשאיר רע מהפה.
  • הזרקת קולגן יש גם את חלקו של סיכונים. האתר של הזריקה עלול להזדהם במקרה המזרק אינו סטרילי. הפציעות של עור פיגמנטציה אשר עשוי להימשך יותר משבוע הוא ציין גם באתר הזרקת. הצטלקות קבועה עלולה להתרחש גם במקרים מסוימים, אם החבורה אינה מטופלת באופן מיידי.
  • עוד סיבוך חמור של קולגן הוא המופע של נמק בעור. זהו מצב חמור שבו יש אספקת דם לקויה הרקמות, אשר תוצאות נראית עקומה. קווי המתאר של מוצקות העור והפנים עלולים לסבול. במקרים קיצוניים, התאים לגווע בהיעדרו של מחזור הדם תקין.
  • אנשים הסובלים הפרעות אוטואימוניות יש להימנע לחלוטין נטילת תוספי תזונה קולגן בכל צורה שהיא. זו ישימה במיוחד עבור אנשים הסובלים הרפס סימפלקס. הגוף מתייחס אליו כאל חומר זר ונוטה לדחות אותה, וכתוצאה מכך לתגובה אלרגית גם נפיחות של הפנים ושל הגפיים.
  • סיבוכים אחרים של תוספי תזונה קולגן כוללים קצב נורמלי לב, עצירות, חולשה כללית בגוף שמוביל, כאבי שרירים, כאבים במפרקים ועוד.

רופא קובע את המינון של תוסף קולגן המבוסס על הדרישה של הפרט. . זה תמיד עדיף להתייעץ עם מומחה כאשר אתה לוקח תוספי מזון לכל מחסור או מחלה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן