» » תופעות לוואי של Graviola

תופעות לוואי של Graviola

Graviola הוא עץ קטן, ירוק-עד, אשר מייצר פירות גדולה, בצורת לב. כלפי חוץ הפרי נראה ירוק צהבהב בעוד הפנים נראה לבן. העץ הזה בדרך כלל גדל באזור ברזיל אחרים באזורים טרופיים חמים של דרום אמריקה וצפון אמריקה. כמה מן התחומים האחרים בו גדל הם פרו, ונצואלה, מקסיקו.

הוא גם גדל באזורים מסוימים של דרום מזרח אסיה. העץ הזה יש שמות רבים מלבד Graviola, חלקם soursop, ריאל ברזילאי כף כף הרגל, guanábana, guanábano, guanavana, guanaba, corossol épineux, huanaba, ט-banreisi, דוריאן benggala, nangka blanda, cachiman épineux. Graviola בא ממשפחה של Annonaceae, הזן שלו היא Annona והיא את המין כולו שיכנית.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola

תופעות לוואי של Graviola

החלקים בהם נעשה שימוש הם עלים, פירות, זרעים, הנביחה, שורשים. פירות, זרעים, עלים יש שימושים רבים צמחי מרפא. הפרי עשיר בפחמימות, בעיקר פרוקטוז. הוא מכיל גם ויטמין C, ויטמין B1, ויטמין B2.

Graviola הוא צמח אשר עומד בגובה 30 ומייצרת זה פירות אשר יש שימושים מסורתיים רבים. צמח זה מכיל תרכובת כימית המכונה אלקלואידים להשפיע על אנשים מבחינה פיזיולוגית. בעולם הזה, יש מספר רב של צמחי מרפא שונים, תרופה טבעית שאנשים מאמינים שיכולים לסייע להם לשחזר, כאשר הם חולים, Graviola הוא אחד הצמחים הללו.

Graviola ידוע לרפא כל מיני מחלות חלק מהם להיות סוכרת, מלריה, שלשול, גזזת, בעיות עור, לב, בעיות, דלקת פרקים, סרטן, בעיות כבד רק כדי להזכיר כמה. זה גם להתרגל להרגיע את העצבים, לטיפול בבעיות קיבה ולהקל על חום. חוץ מזה, זאת ירידות נפיחות ומקל על כאבי פרקים.

Graviola מקטין את הצמיחה של תאים סרטניים; זה דווח ביוני 1997 סוגיית העת"של כימיה מרפא. נאמר כי Graviola לחלץ הורגת וירוסים, לעצור את הדלקת, סוכר דם נמוך ומעוררים הקאה כאשר מישהו לקח רעל.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola

תופעות לוואי של Graviola

אם אתה אחד מאותם אנשים שואלים את עצמם את השאלה הזו, אז הנה התשובה שלך. חשוב לדעת כי לא כל מי אמור לקחת Graviola. אנשים אשר לא להשתמש או לקחת Graviola כולל אלו עם בעיות לב, בעיות לב או כל אחד עם מרשם לחץ דם. נשים בהריון כדאי גם להימנע משימוש Graviola הוא גורם התכווצויות הרחם מוקדמת, זה יכול להיות מסוכן עבורה ועבור התינוק שהיא מצפה. חוץ מזה נשים מניקות עליך להימנע משימוש זה.

Graviola יכול להרוג תאי עצב במוח או חלקים אחרים של הגוף. לכן, אם כל תנאי מעורבים מתפקוד העצבים, כגון מחלת פרקינסון לוקח Graviola עלולה להפוך את המצב שלך גרוע יותר ואת מסיבה זו, מומלץ לכל מי שיש בעיות כאלה או תנאי להימנע Graviola.

לפני שתתחיל להשתמש כל צמחי מרפא חשוב מאוד לדעת את תופעת הלוואי שלה. כמה אנשים מתעלמים לעשות את זה, הם ממהרים ולהתחיל להשתמש בצמחי את אבל בסוף שהם מתחרטים על כי הם חווים מה הם לא מצפים. . זה חיוני מאוד לגלות תופעת לוואי של Graviola לפני השימוש בו. אחת מתופעות הלוואי Graviola הוא כי זה מוריד את רמת לחץ הדם; זה יכול להיות יתרון לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, זה בדרך כלל דורש להיות מופחת. למרות זאת, אנשים מי נמוך יותר הגדרת רמת לחץ הדם צריך להיות זהיר בעת לקיחת Graviola.Graviola עלולים גם הם לגרום בחילה , הקאות קצת וזה סביר שיקרה בעלי קיבה רגישה. ברוב המקרים בעיות כאלה קורה כאשר אדם לוקח תרופות צמחיות יותר מפעם אחת. אם יש לך בעיה כזו, וזה לא נגמר אז אתה לא צריך לחכות זמן רב, להתייעץ עם רופא.

לפני שתתחיל להשתמש Graviola הוא recommendable שאתה. מחפש, ייעוץ מרופא, זה בגלל הגוף מגיב אחרת. הרופא יערוך הסימון למעלה עליך, שהיא/הוא ימליץ לך אם להשתמש Graviola או לא או כיצד להשתמש בו.

בכל זאת, אתה לא צריך לפחד להשתמש Graviola בגלל תופעות הלוואי שלה, כמו הרבה אנשים השתמשו בו יש להתגבר על תופעות לוואי.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola

היתרונות של Graviola

Graviola עלים משמשים לטיפול הבאות; כאבי בטן מעיים, בעיות בכבד, שלשול, דלקת פרקים, דיזנטריה, ברונכיטיס מורסות ובצקת. הוא משמש גם לטיפול במחלות עור שונות, גזזת, סוכרת, כיבים פנימיים, יתר לחץ דם. חוץ מזה, זה משמש בתור חומר מרדים, עויתי אנטי, גם כמו מלריה להדוף.

זרעים Graviola משמשים עפיצות. הם משמשים של חרקים בעלי ערך, משמש להרוס ולהרוג את העור טפילים וכינים.

קליפת Graviola משמש הרדמה היא מסייעת לאנשים עם בעיות לב, גם זה מרפא שיעול. Graviola פירות משמש להרוג טפילים לריפוי שלשול, כמו גם להפחית חום. שורשים Graviola משמשים כדי לעזור לאנשים סוכרתיים, וזה גם עובד כמו תרופה נרקוטית.

באופן כללי, Graviola יש שימושים רבים, וזה בעצם חלופה מרפא לטיפול בסוגים שונים של סימפטומים של מחלות, כמו גם סרטן. זה עזר הרבה אנשים שיש להם בעיות הית שונות. למרות שאמרנו כי Graviola יעיל מאוד במחלות ויש שימושים רבים אחרים יש לנו לציין כי יש לו תופעות לוואי. לכן, עליך לנקוט זהירות כאשר משתמשים בו אם אתם לוקחים את זה בצורה של פירות, עלים או בצורת גלולה. חשוב מאוד לדעת כי כמות גבוהה של Graviola יכול להוביל לתופעות לוואי חמורות.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola