» » תוספת Phentermine – שימושים ותופעות לוואי

תוספת Phentermine – שימושים ותופעות לוואי

תוספת Phentermine – שימושים ותופעות לוואיPhentermine משמש יחד עם שאושרו על-ידי הרופא, מופחת קלוריות דיאטה, פעילות גופנית, התנהגות שינוי תוכנית כדי לעזור לכם לרזות. Phentermine משמש אנשים עודף הם באופן משמעותי משקל (שמנים), שלא היו מסוגלים מספיק לרזות עם דיאטה ופעילות גופנית לבד.

לרדת במשקל ולשמור אותו יכול להפחית את הסיכונים הבריאותיים רבים שמגיעים עם השמנת יתר, כולל מחלות לב, סוכרת, לחץ דם גבוה, וחיים קצר יותר.

לא ידוע איך התרופה מסייעת לאנשים לרדת במשקל. זה עשוי לעבוד על ידי הפחתת התיאבון שלך, להגדיל את כמות האנרגיה המשמש את הגוף שלך, או על ידי להשפיע על חלקים מסוימים של המוח. תרופה זו היא תיאבון, שייך לקבוצה של תרופות המכונה sympathomimetic אמינים.

לחץ כאן כדי לקנות Phen375 מהאתר הרשמי

כיצד להשתמש phentermine תוספת

לקחת את התרופה דרך הפה בהמלצת על ידי הרופא שלך, בדרך כלל פעם ביום, שעה לפני ארוחת הבוקר או 1-2 שעות לאחר ארוחת הבוקר. אם יש צורך, הרופא שלך עשוי להתאים את המנה שלך לקחת מנה קטנה עד 3 פעמים ביום. בזהירות אחר הוראות הרופא שלך. נוטל תרופה זו מאוחרת עלולה לגרום בעיות שינה (נדודי שינה).

אם אתה משתמש קפסולות שחרור-מתמשכת, המינון נלקח בדרך כלל פעם ביום לפני ארוחת הבוקר או לפחות 10 עד 14 שעות לפני השינה. לבלוע התרופה כל. אין לרסק או ללעוס קפסולות שחרור-מתמשכת. כך תוכל לשחרר את כל התרופה בבת אחת, מעלה את הסיכון של תופעות לוואי.

אם אתה משתמש הלוחות כדי להתמוסס בפה, המינון נלקח בדרך כלל פעם ביום בבוקר, עם או בלי אוכל. ראשית, יבשו את ידכם לפני טיפול הלוח. מקם את המנה שלך על גבי הלשון עד הוא מתמוסס, ואז לבלוע את זה. עם או בלי מים.

המינון מבוסס על מצבו הרפואי שלך ואת התגובה לטיפול. הרופא שלך יתאים את המינון כדי למצוא את המנה הטובה ביותר עבורך. להשתמש בתרופה באופן קבוע, בדיוק כפי שנקבעו על מנת לקבל את מרב התועלת ממנה. כדי לסייע לך לזכור, קח את זה באותם זמנים בכל יום.

לחץ כאן כדי לקנות Phen375 מהאתר הרשמי

התרופה נלקחת בדרך כלל רק לכמה שבועות בכל פעם. זה לא צריך לקחת עם מדכאי תיאבון אחרות. האפשרות לתופעות לוואי חמורות גדל עם עוד זמן השימוש בתרופה ושימוש של תרופה זו יחד עם תרופות מסוימות-תזונה אחרים.

תרופה זו עלולה לגרום תגובות גמילה, במיוחד אם זה שימש באופן קבוע במשך זמן רב, או במינונים גבוהים. במקרים כאלה, תסמיני גמילה (כגון דיכאון, עייפות חמורה) עלולה להתרחש אם אתה פתאום להפסיק את השימוש בתרופה. כדי למנוע תגובות גמילה, הרופא שלך עשוי להפחית את המינון שלך בהדרגה. להתייעץ עם הרופא או הרוקח לקבלת פרטים נוספים, לדווח על כל התגובות נסיגה מיידית.

תוספת Phentermine – שימושים ותופעות לוואי

לעיתים רחוקות, חריג שמחפש סמים (התמכרות) אפשרי עם תרופה זו. לא להגדיל את המנה שלך, קח את זה בתדירות גבוהה יותר או להשתמש בו למשך זמן ארוך יותר ממה שנקבע. כמו שצריך להפסיק לקחת תרופות כל כך, מכוונת.

התרופה עשויות להפסיק לפעול לאחר אתם לוקחים את זה כבר כמה שבועות. לדבר עם הרופא שלך אם התרופה מפסיק לעבוד טוב. לא להגדיל את המינון. אלא אם כן בבימויו של הרופא שלך. הרופא שלך עשוי לכוון אותך להפסיק ליטול את התרופה...

לחץ כאן כדי לקנות Phen375 מהאתר הרשמי

תופעות לוואי של תוספת Phentermine

סחרחורות, יובש בפה, קשיים בשינה, עצבנות, בחילה, הקאות, שלשול או עצירות עלולה להתרחש. אם תופעות אלו נמשכות או להחמיר, יודיע הרופא או הרוקח מיד.

זכור כי הרופא שלך בעשבי תרופה זו כי הוא או היא שפט כי לך התועלת גדול יותר הסיכון של תופעות לוואי. אנשים רבים באמצעות תרופה זו אין תופעות לוואי חמורות.

ספר לרופא שלך מיד אם כל אלה תופעות לוואי סביר אבל רציני להתרחש: מהיר/לא סדיר/דפיקות הלב, שינויים נפש/רוח (למשל, עצבנות, כעס בלתי מבוקרת, הזיות, עצבנות), תנועות שרירים בלתי מבוקרת, שינוי ביכולת/עניין מיני.

להפסיק לקחת את התרופה, פנו מיד לטיפול רפואי אם כל אלה תופעות לוואי נדירה אך מאוד רציני להתרחש: כאבי ראש חזקים, דיבור עילג, פרכוס, חולשה בצד אחד של הגוף, שינויים חזון (למשל, ראייה מטושטשת).

תרופה זו עלולה לגרום לעתים רחוקות (ולעתים אף קטלנית) ריאות או לב לבעיות חמורות (יתר לחץ דם ריאתי, בעיות שסתום לב). הסיכון עולה עם יותר השימוש בתרופה ושימוש של תרופה זו יחד עם מוצרים סמים/צמחים אחרים-תיאבון. אם אתה מבחין כל אחת מהפעולות הבאות סביר אבל תופעות לוואי חמורות מאוד, להפסיק לקחת את התרופה, להתייעץ עם הרופא או הרוקח מיד: כאב בחזה, קשיי נשימה עם פעילות גופנית, ירידה יכולתם לממש, התעלפות, נפיחות של כפות הרגליים/הקרסוליים/הרגליים.

תגובה אלרגית מאוד רציני הסם הזה הוא נדיר. עם זאת, פנו מיד לטיפול רפואי אם אתה מבחין באחד מהסימפטומים הבאים לתגובה אלרגית חמורה: פריחה, גרד/נפיחות (במיוחד של הפנים/הלשון/הגרון), סחרחורות קשות, קשיי נשימה.

לחץ כאן כדי לקנות Phen375 מהאתר הרשמי