» » תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העור

תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העור

הרעיון כי בליעת קולגן כמה תוספי מזון, נגזר פרות סחוס, תורמת לבריאות של הקולגן בגוף עצמו שלך היא, לדעתנו, קשה לבלוע! עוד אלפי אנשים צורכים קולגן, וכך נקרא 'הידרוליזה של קולגן, כמו תוספי אמונה שזה יעזור להם להחזיר את המראה הצעיר.

עם ההזדקנות, ייצור הקולגן הטבעי של הגוף מתחיל להאט, רדיקלים חופשיים הנזק שנגרם על ידי חשיפה לשמש, זיהום אומר העור מאבד מגמישותו, הופך להיות יותר נוטה לקמטים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן

תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העורתוספי תזונה קולגן אמורים להפוך את האובדן טבעית של קולגן אבל זה קשה לראות איך בליעת קולגן פרה קצת עוזר. בתור התחלה, קולגן הוא החלבון הנפוץ ביותר בגוף, אז כבר יש לנו כמה קילוגרמים של זה.

אז כמה של פרה קולגן בתוסף זה לחלוטין לא רלוונטי, במיוחד מאז אנזימי העיכול שלנו יהיה לשבור אותו בעד כמה חומצות אמינו פשוטות – כפי שאנחנו לא יכול לספוג קולגן בכל מקרה!

החדשות הטובות הן כי אתה יכול לדאוג קולגן משלך על ידי אכילת הרבה פירות וירקות, נשאר השמש ועל ידי לא מעשן.

. קבוצה אחת של חומרים מזינים, נמצאו פירות וירקות בשם פלבנואידים במשך זמן רב זיהו היותו חשוב לבריאות. אבל לאחרונה, חטיבה של משפחת פלבנואיד שנקרא anthocyanidins זוהו כמו להיות חשובה במיוחד תמיכה ותיקון מבנים קולגן עשיר בגוף. בצמחים, anthocyanidins אלה אחראים הפיגמנטים לתת פירות, פירות יער צבעים עשירים מדהים שלהם.

כמה ממצאים מעידים כי anthocyanidins להגן ולחזק קולגן ואלסטין על ידי פשוטו כמשמעו חסימת הפעולה של רדיקלים חופשיים, אנזימים הרסניים בשם collagenases ידוע בהדרגה להחליש קולגן שלנו ככל שאנו מתבגרים. הבעיה היא שרוב האנשים פשוט לא אוכל מספיק של מזונות אלו יש השפעה משמעותית.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העור

נראה רוב העולם המערבי היא למסע כדי להילחם את סימני ההזדקנות, אבל זה הופך יותר ויותר פופולרי פחות פולשנית הדרכים לעשות זאת. אז איך זה בדיוק מראה העור שלנו מבזה עם הגיל, מה שנעשה בקשר לזה?

הקולגן הוא חלבון נמצאו רקמות החיבור לאורך כל הגוף שלנו, מהווה מרכיב מרכזי של העור שלנו. ככל שאנו מתבגרים, השכבה הפנימית של העור שלנו מאבד קולגן, שהופך אותו לפגיע יותר נזק ולא מורגש סימני הזדקנות, כמו sagginess עור וקמטים, פחות גמיש ומוצק.

תוספי תזונה קולגן עבור לטיפוח העור

ב. עור צעיר, המסגרת קולגן ללא פגע ונותרה לעור לחות וגמיש. זה גמיש להבעות פנים רבות שאנו לאמץ כמו גם חשיפה סביבתית רגילים. אבל, עם הזמן, מחליש מבנה התמיכה, העור מאבד מגמישותו. העור מתחיל לאבד את נימתה כמו הקולגן תמיכה מתיש.

קרוב לוודאי שמעת על 'זריקות קולגן', או 'קרמים קולגן', התשובה של תעשיית היופי עוזר לנשים וגברים להילחם את סימני ההזדקנות.  עם זאת, לאחרונה, קולגן פנימי תוספי מומלצות באופן יעיל כדי לסייע להילחם את סימני ההזדקנות. מחקרים הראו כי נטילת כמוסות קולגן מפעיל של קולגן חדש על ידי הגוף, ובכך מתנהג כמו תוסף אנטי אייג'ינג.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

מולקולת הקולגן היסטורית נחשב גדול מדי להיספג באופן פנימי אך כבר ציינו בפיתוחים חדשים ביצירת קולגן bioavailable בצורה של תוספי תזונה. ביותר מבוססי קולגן היופי בשוק מכילים תוספי מה שנקרא 'קולגן הידרוליזה' – חומר המיוצר על-ידי פירוק קולגן נגזר עצמות בעלי חיים ו/או רקמות החיבור. הקולגן הוא שבור, באמצעות תהליך שנקרא הידרוליזה, הכוללת את הפירוק של תרכובות ידי תגובה עם מולקולות המים

תוספי תזונה קולגן עשוי לשפר את המראה רצויה הנגרמת על ידי דלדול קולגן עם הגיל. אנשים בריאים בדרך כלל אין צורך לקחת תוספי קולגן, אך אנשים רבים בוחרים לקחת אותם כדי לקדם את המראה הצעיר. קולגן תוספי לבוא במינונים שונים, כי הם משמשים למטרות אחרות, כגון הניהול של דלקת מפרקים. בשימוש כתוספת היופי, קולגן צריך להיות מוגבל עד כ 5 או 6 גרם מדי יום.

כאשר לוקחים קולגן תוספי תזונה, זה חשוב שתהיה מספיק ויטמין C, חומצה אמינו "ליזין" בתזונה. כמה תוספי קולגן גם מכילים ויטמין C, כפי שהוא אחראי לבניית קולגן בגוף, נדרש עבור קולגן לעבודה. חומצה אלפא ליפואית היא תוספת נוספת לשקול לקחת עם קולגן, כמו זה מגדיל את היעילות של ויטמין C בגוף.

אם אתה שוקל את השימוש של תוספי תזונה קולגן למטרות אנטי אייג'ינג או בטיפול של מחלה כרונית, לדבר הרופא או לבריאות טבעית מקצועי לפני שמתחילים את משטר תוספת.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן