» » תוכנית גמילה ד ר עוז

תוכנית גמילה ד ר עוז

עונת החגים היא עלינו! זה הזמן של השנה כאשר זה מרגיש בלתי אפשרי להימלט עונתיים ממתקים ופינוקים שומניים. אם את מחפשת דרך פשוטה לסייע לקזז כל התמכרות זו, ד ר. עוז יש הגמילה בשבילך.

בצע את סימפל פלאן יומיים לפני מסיבה או בין ימים של אכילת כבד כדי לסייע במניעת משקל לזכות.

לחץ כאן כדי לקנות מוצרים לצום

תוכנית גמילה ד ר עוז

מהר ריקון מים

השלב הראשון של החג הגמילה היא לשחרר את החזקת מים והיכו התנפחות. אתה תוכל לעשות זאת במהירות על-ידי לגימת מהר ריקון מים של ד ר אוז!

להפוך את המשקה החזק הזה תוך דקות! כל סוג של מלון לעשות, אז תבחרי את המועדף עלייך. מלונים מורכב של-92% מים ו יעזור להוריד משקל המים משם בשילוב עם מים עתירי אשלגן קוקוס.

לשתות חמש כוסות זה מרענן מיץ ליום. אם אתה לוקח תרופות משתן, הקפד לשאול את הרופא שלך קודם.

לחץ כאן כדי לקנות מוצרים לצום

קורע התנפחות ארוחת בוקר

הדבר הטוב ביותר עבור הגוף שלך אחרי יום של חג כבד אכילה היא להתחיל את היום שלך חזק עם ארוחת בוקר קורע התנפחות של שיבולת שועל וחמאת בוטנים. שיבולת שועל הוא משתן טבעי זה יעזור לשחרר עודף מים בגוף שלך. בינתיים, חמאת בוטנים גדוש ניאצין, ויטמין B אשר תתמוך לעיכול בריא.

צהריים נוזלית

קערה של מרק עדשים נוזלי לארוחת צהריים הוא קל לעיכול, תסייע לתת את הקיבה והמעיים הפסקה. מרק עדשים היא גם גליקמי נמוך, אשר יכול לעזור לאלף הסוכר בדם. מרק עדשים האהוב של ד ר אוז עם מרק עוף, בצל, עגבניות, סלרי, או לקנות מרק דל-נתרן, 300 קלוריות, אם אין לך זמן לבשל.

מרק עדשים גליקמי נמוך
  • 1 כוס עדשים
  • 3 כוסות מרק עוף
  • 1/2 בצל
  • 1 כוס עגבניות
  • 1/2 כוס סלרי
כיוונים

מערבבים את החומרים בסיר על אש בינונית. ומערבבים עד מחומם היטב. לשרת וליהנות!

לחץ כאן כדי לקנות מוצרים לצום

Detoxifying ארוחת ערב

נופש מועדפים כמו עוגות ועוגיות בדרך כלל אין מספיק סיבים כדי לעזור להעביר צואה דרך המעי הגס שלך. במקום זאת, זה מפסיק בבטן, מאט את תהליך העיכול. ארוחת ערב סלט כרוב הוא גבוה סיבים מסיסים, אשר יכול לעזור לסלק פסולת ולשמור על המעיים רגיל.

סלט מכרוב וגדוש חלבון
  • כרוב סגול 2 כוסות
  • 1 חזה עוף, מבושל
  • זרעי דלעת 1 עוז
  • 1 תפוז
  • 3 כפית שמן זית
כיווניםקוצצים את העוף לתוך רצועות או חתיכות קטנות. לזרוק את המרכיבים יחד. לשרת וליהנות!

בונוס חילוף החומרים המאיץ

אוהבי שוקולד, לשמוח! אין לך לוותר על המתוק האהוב על גמילה זו. תה שוקולד יש תכונות האצת חילוף החומרים ולעזור לך לרסן את השן המתוקה שלך משך זמן הגמילה. אתה יכול למצוא את זה בחנות שלך תה מקומי או דרך קמעונאים מקוונים.

שים את זה על המקרר שלך

מקל לאוכל הזה פשוט תוכנית במשך יומיים בכל זמן, אתה תהיה מסוגל לאכול את מתייחסת עונתיים שאתה אוהב ללא כל האשמה! תוכנית זו יכולה לסייע להקלה על התנפחות, לאזן מחדש את רמת הסוכר בדם, לווסת את מערכת העיכול, להטעין את חילוף החומרים שלכם.

לחץ כאן כדי לקנות מוצרים לצום