» » קולגן ביקורות ומידע

קולגן ביקורות ומידע

קולגן הוא חומר אשר מופק באופן טבעי על ידי הגוף. עם זאת, הייצור של חומר זה פוחתת ככל שאנשים מתבגרים. התוצאות של היצור נמוכה לכלול קמטים, דליל עור שיער שביר בין היתר.

יש מספר תוספי תזונה קולגן זמינים בשוק זה ניתן לשחזר את כמות הקולגן בגוף. אנשים רבים להשתמש קולגן תוספי תזונה להפחתת קווים או קמטים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

מהו קולגן?

קולגן ביקורות ומידעהקולגן הוא חלבון שנמצא ורקמות של הגוף. . זה משמעותי בקבלת מסוימות חלקים של הגוף כגון ציפורניים חזק, הוא גם גורם חשוב בבריאות משותפת. קולגן תוספי תזונה לבוא בצורות שונות. אחד הנפוצים ביותר נקרא ג'לטין.

במשך זמן רב ג'לטין שימש החלפת קולגן, כבר חשבה לחיזוק ציפורניים ושיער. אנשים הסובלים תנאים כגון דלקת מפרקים ניוונית או דלקת מפרקים שגרונית לעתים קרובות לקחת תוספי קולגן להחליף קולגן במפרקים.

תוספי קולגן השתמשו בעיקר במקרה כזה יש קולגן עוף כמרכיב הפעיל. יש גם קרמים קולגן המוחלות על העור כדי לסייע בהפחתת קמטים וקווים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

איך עובד קולגן

קולגן הוא סוג של חלבון סיבי הנמצאים בדרך כלל בגופם של בני אדם, אפילו יונקים. הוא מספק מבנה תומך עבור רקמות הגוף השונות כגון שרירים, עצמות, גידים, מונעת מהם מתמוטט. זה עובד עם תרכובת אחרת נקרא אלסטין לספק הכוח, וזריקת לרקמות.

קולגן עובד גם כדי לשמור על העור נראה מוצק, חזק, גמיש וצעיר מחפש. באופן טבעי, אנשים צעירים לייצר קולגן יותר מאשר אנשים מבוגרים. עם הגיל, הקולגן בגוף נשברת המובילים קמטים, קפלי סביב הפה. ככזה, גירוי של קולגן שמוביל למראה עור צעיר יותר. החומר שימש במשך זמן רב בבמאבק נגד סימני הזדקנות.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

קולגן בכירורגיה פלסטית

קולגן פועלת כדי לצמצם את סימני ההזדקנות plumping את העור, שהופך אותו מוצק וגמיש בזכות מבנה סיבי ויציב של החומר. מנתחים פלסטיים רבים להשתמש את החומר כדי להעניק ללקוחותיהם המראה הצעיר. במקרה זה, הקולגן מוזרק ישירות על העור באזורים עם שקעים שנוצרו על-ידי קמטים.

הקולגן שמתנפחת למעלה את הקמטים שהופך אותם פחות מורגש. זריקות קולגן יימשך עד שישה חודשים לאחר מכן אחד צריך לעבור את ההליך למלא קמטים. ההליך עשויה להימשך מספר שעות או דקות בהתאם להיקף של קמטים.

קולגן יש שימושים שונים אחרים כולל בניית עור מלאכותי עבור קורבנות כוויות. הקולגן להשתמש בהליך זה, בדרך כלל מתקבל ממקורות שור או סוסים כדי להחליף את העור לאיבוד עקב כוויות צד שלישי. לאחרונה, קולגן ממקורות אנושיים הפך זמין עבור החלפת העור במקרה של כוויות למרות שזה יותר יקר.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

היתרונות של תוספי תזונה קולגן

אנשים רבים לקחת תוספי תזונה קולגן בגלל היתרונות הבריאותיים ניכר שיש על הגוף. דיווחים אנקדוטיים המדינה כי ישנם שיפורים מסוימים כאשר נלקח. עם זאת, נעשה מחקר קטן כדי לתמוך את האפקטיביות של תוספות אלה.

החומר הוא כביכול כדי לסייע לאדם עם דלקת פרקים ומחלות אחרות המשפיעות על המפרקים או עצמות. קולגן מסייע להגדיל את הניידות ולהפחית את הכאב. קולגן הוא האמין גם לשפר את המראה של העור, הציפורניים והשיער. ישנם מוצרי בריאות אקטואלי שונים הזמינים עבור שיפור המראה של העור. זריקות קולגן מנוהלים בדרך כלל על ידי מנתחים פלסטיים לתקן כניסות העור, שמנמנים את העור.

קולגן ביקורות ומידע

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

קולגן לדלקת פרקים

מחקרים שונים מצביעים על כך תוספי תזונה קולגן עוף יכול להיות יעיל בטיפול של כאב, נפיחות כמו גם נוקשות סביב המפרקים. סוג זה של קולגן משמש בעיקר על ידי אנשים הסובלים דלקת מפרקים שגרונית. מחקרים מצביעים גם על תוספי תזונה קולגן בשימוש עם חלבון וחומצות אמינו תוספי תזונה עזרה בשיפור ניידות וגמישות ספורטאים.

תופעות לוואי קולגן

תופעות לוואי של נטילת תוספי תזונה קולגן להשתנות בהתאם שימש איזה סוג של תוספת של קולגן. קרמים קולגן תהיה השפעה משמעותית על הארנק ולא על הפנים או העור. תוספי תזונה קולגן אוראלי רק להוות סכנה אם אחד רגישויות למזון; רוב תוספי תזונה קולגן עשויים ממוצרים המתקבלים פרות או תרנגולות.

זריקות קולגן עשויה לייצר מסוימים תופעות לוואי על אנשים עם תגובות אלרגיות זריקות. עם זאת, בדיקות נעשות בדרך כלל לפני הזריקה כדי לקבוע אם לאדם יש הסוג כזה של אלרגיה. אלה עם הפרעות חיסון כגון הרפס סימפלקס עלולים לחוות לך התלקחות כי הגוף מגיבה לחומר חדש.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן