» » . פטל קטון תוספת עבור הרזיה

. פטל קטון תוספת עבור הרזיה

פטל קטון הוא החומר בתוך פטל לתת להם את הריח הייחודי שלהם. הוא משמש בדרך כלל בתור תוספת טעם, גם מאושר לשימוש במוצרי בריאות טבעיים בקנדה.

למרות זאת הוא אקוריום תרכובת טבעית, רוב המוצרים פטל קטון בשוק עשויים לאכסון. פטל קטון מתרחשת באופן טבעי בכמויות מאוד קטנות בלבד, אז חברות לייצר במעבדה.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת פטל קטון

מהו פטל קטון?

. פטל קטון תוספת עבור הרזיהפטל מכיל מולקולות 200 שתורמים טעמו פטל ברורים. אחד מאלה, פטל קטון, היה תמיהות על ידי יצרני מזון עשרות שנים בגלל הריח החזק שלה.

סוכריות בטעם פירות יער, סבונים ונרות עשה היום סביר להשתמש פטל קטון. לאחרונה פטל קטון זכה לתשומת לב ציבורית שוב, אך הפעם כהפסד משקל לכאורה לסייע.

פטל קטון נמצא למעשה חמוציות, אוכמניות, כמו גם פטל אדום, או המין ורדיים פטל משותף ל' אדום פטל הם ילידי אירופה, צפון אפריקה ואסיה המרכזית.

יש להם חומרים מזינים חיוניים, לרבות בטא קרוטן, וויטמינים A, E ו- C. רק כמויות קטנות של פטל קטון מצויים הפרי, כך בטעם ברי מזונות בדרך כלל להשתמש פטל קטון המיוצרים במעבדה.

בסביבות 2010, מדענים הבחינו שזה פטל קטון היה מבנה מולקולרי דומה כדי קפסאיצין, אשר הוא החומר הכימי האחראי על החום בתוך צ'ילי פפרז. מחקרים ראשוניים גם הציע שכי קפסאיצין מונע עלייה במשקל. לאור ממצאים אלה, המדענים בריצה מחקרים בעכברים, על רקמה אנושית כדי לראות אם פטל קטון משפיע גם על עלייה במשקל.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת פטל קטון

פטל קטון פועלת?

מחקרים אמינים על השימוש של פטל קטון עבור כל מצב בריאותי בבני אדם חסר כרגע. נוסף דרוש מחקר באיכות גבוהה, אמרה קתרין אולבריכט, רוקח בכיר בבית החולים הכללי במסצ'וסטס ב בוסטון, ממקימי טבעי שיתוף פעולה סטנדרטי, אשר דעת ראיות על צמחי מרפא ותוספי מזון.

רק קומץ מחקרים ראשוניים נעשו להסתכל על פטל קטון כמו סיוע לירידה במשקל, אף אחד מהם נעשו אצל בני אדם. אבל המחקרים על עכברים או תאים לשלוח אותן אפקט פוטנציאלי של אובדן משקל. 2005 מחקר על עכברים להזנה דיאטה עתירת שומן למצוא פטל קטון למנוע עלייה במשקל בכבד, ורווח של שומן מהבטן (שומן בטן) המקיף איברים, על פי העיתון ביומן של מדעי החיים.

עוד מחקר הראה פטל קטון גדל פירוט של ליפידים (מולקולות שומן) בתוך תאי שומן. העיתון 2010 בכתב העת הפיסקו מדיקה למצוא גם פטל קטון התיישר תאי שומן להפריש יותר של אדיפונקטין החלבון. רמות נמוכות של אדיפונקטין בגוף שכיחה יותר בקרב אנשים אשר סובלים מהשמנת יתר, אלה עם סוכרת מסוג 2.

מחקר ראשוני מצא גם כי קטון פטל – כאשר מוחל ישירות על העור-יכול לעזור לחימה סימני הזדקנות. מחקר 2008 של 15 אנשים נמצאו יישומים של פטל קטון שיפור גמישות העור והן צמיחת השיער מעל חמישה חודשים, על פי המחקר ב יומן הורמון גדילה & מחקר IGF.

מחקר בעכברים ומעוררת על תאי גידול במאכלים מעבדה, לעיתים קרובות עוד מחקר. אבל לתוצאות כי אפשר לסמוך, לחפש רופאים רבים בניסויים בבני אדם של חומר כימי, רבות משתתפים. בסך הכל, ארה ב המחלקה של ההגנה האנושי ביצועים מרכז המשאבים דימס הראיות אובדן משקל על פטל קטון אינם מספקים. טבעי רגיל מחקר שיתוף פעולה טבעית מדורגות פטל קטון כמו סי עבור ראיות התומכות תביעות בגין כל תועלת לבריאות.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת פטל קטון

האם פטל קטון בטוח?

מינהל המזון והתרופות קודם כידידותיים קטונים פטל בדרך כלל הוכרו תוסף בשנות השישים מזון בטוח (גרא). עם זאת המצב גרא נתונה תחת ההנחה כי האדם לצרוך פחות מ-2 מיליגרם של פטל קטון ליום. רוב הירידה במשקל תוספי pack הרבה יותר פטל קטון במוצריה.

פטל קטון לא למדה היטב בריכוזים בשימוש תוספי מזון – אשר יכול לנוע בין 50 עד 250 מיליגרם למנה. ויש כאן כמה תופעות לוואי ידועות מן השימוש בהם.

פטל קטון עשויה להוריד את רמות הסוכר בדם, להקטין את הסיכון של דימום, אולבריכט אמר. אז, אנשים הנוטלים תרופות לטיפול בסוכרת צריך לפקח מקרוב על ידי צוות הבריאות שלהם.

פטל קטון עלולה גם לגרום לשינויים, שומן הגוף ואת המשקל משתנה דלקת, דפיקות לב, פחתה. פטל קטון יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות, כגון אלה לווסת את קצב הלב, כולסטרול, הורמונים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת פטל קטון

. פטל קטון תוספת עבור הרזיה