» » לקנות תמצית קופי Svetol ירוק

לקנות תמצית קופי Svetol ירוק

קפה ירוק הוא גרגר קטן כי הוא יליד תת יבשת אסיה וחלקים של דרום אמריקה. אנשי מפתח המרכיב בירוק קופי הוא תרכובת חשובה מאוד פעיל טבעית בשם חומצה Chlorogenic. חומצה Chlorogenic פועלת על ידי עיכוב השחרור של גלוקוז בגוף, בזמן בו זמנית האצת חילוף החומרים או “ בוער ” של שומן בכבד.

שני מנגנונים אלה עובדים יחד כדי לעכב את ספיגת השומן למנוע עלייה במשקל. תמצית קפה ירוק ידועה גם בזכות היתרונות שלה בחדר הלב התומכים ובריאות גלוקוז.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol

היתרונות הבריאותיים של תמצית קפה ירוק

לקנות תמצית קופי Svetol ירוק

  • תומך אפקט הרזיה
  • תומך עלייה במסה רזה יחס מסת שומן
  • תומך מופחתת ספיגת הגלוקוז במעיים
  • תומך הפחתה בשיעור של גליקוגנוליזה הכבד, דבר שעוזר לעודד את השימוש שומן כמקור אנרגיה

מה הם המרכיבים הפעילים ב קפה ירוק Svetol?

המרכיבים הפעילים ב גרין קפה זהב הם פוליפנולים, אשר הינם מולקולות נוגדות חמצון, חומצות Chlorogenic. חומצות Chlorogenic הם קבוצה של תרכובות מועיל כי הוכחו במחקרים קליניים ומחקרים קליניים כדי לתמוך את רמות הסוכר בדם בריא, הפחתת שומן ו- BMI בריא.

מהו המינון המומלץ של קפה ירוק Svetol?

היתרונות של קפה ירוק שעועית תמצית מאוד תלוי במינון, יכול להשתנות בין יחידים. המינון הטיפולי עבור קפה ירוק Svetol הוא 400 מ ג כל יום לקחת עד 30 דקות לפני הארוחה הגדולה של היום.

עם זאת, מינונים עד 1200 מ ג ביום (400 מ ג 30 דקות לפני כל אחד שלך 3 ארוחות ביום) אפשר בבטחה אם אינך רואה את כל היתרונות מורגש במינון נמוך יותר.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol

קפה ירוק Svetol מכיל מלבד החומר הפעיל?

בנוסף המרכיב הפעיל, כל כמוסה צמחוני של קפה ירוק Svetol במוצר מכיל כמה ללא GMO, גלוטן אורז להתרכז. כי תמציות טבעיות יכול להשתנות אצווה כדי אצווה לגבי עקביות, לחות (או הדביקות) ואת גודל החלקיקים, יש לפעמים צורך להוסיף קמח אורז במהלך תהליך הייצור כדי להבטיח את שלמות המוצר מבלי להתפשר על בטיחות המוצר או יעילות.

לקנות תמצית קופי Svetol ירוק

האם קפה ירוק Svetol חינם של אלרגנים, הנדסה גנטית?

קפה ירוק Svetol מוסמכת ללא חיטה, בוטנים, סויה, צדפות, ביצה וחלב על ידי המעבדה עצמאי, צד שלישי. זה גם מוסמך ללא הנדסה גנטית על-ידי ה-™ ללא GMO הפרוייקט.

? האם קפה ירוק Svetol מתאים לצמחונים וטבעונים

קפה ירוק Svetol אינו מכיל שום במרכיבים מהחי, ולכן, מתאים הן טבעונים, צמחונים.

יכול אדם עם רגישות לקפאין לקחת קפה ירוק Svetol?

כל כמוסה צמחוני של Svetol קפה ירוק הוא מתיימר להכיל פחות מ- 2% קפאין. בהתחשב וריאציות אצווה כדי אצווה, זה נראה כמו כמות קפאין טווחים של בערך 2 מ ג לא יותר מ- 8 מ ג לכל כמוסה.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol

כמה זמן יש לקחת קפה ירוק לפני שאראה את כל היתרונות?

שלא כמו תרופות ללא מרשם, מרשם לספק הקלה מיידית, זמני סימפטומטי מבלי יעלות בטיפול בבעיה אחראי על בריאות לקויה, תוספי צמחים מספקים יתרונות מתקדמת, לטווח ארוך על ידי עוזר הגוף הנכון הבעיה הבסיסית.

אמנם יש סוגים מסוימים של צמחי מרפא טוב יותר חריפה תנאים כדי לספק הקלה מהירה; צמחי מרפא כמו קפה ירוק שצריך לקחת לפחות 8-12 שבועות לפני מגוון רחב של הטבות יכול להתממש. קפה ירוק פועלת באופן הטוב ביותר כאשר נלקח כחלק תוכנית בריאות-תחזוקה, אשר כולל תזונה נכונה, פעילות גופנית מתונה משטר.

קפה ירוק Svetol מתאימה לאנשים עם בעיה רפואית

אנשים עם בעיה רפואית או חשד ידועות צריך תמיד לדבר איש מקצוע רפואי מוסמך לפני תחילת כל צורה של תוספי. . זה אף פעם לא מומלץ לאבחן עצמית או עצמית לטפל בעיה רפואית.

קפה ירוק, האם יש תופעות לוואי או אינטראקציות כלשהם?

קפה ירוק אין תופעות לוואי ידועות. עם זאת, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל לפני נטילת תוספי תזונה כלשהם, במיוחד אם את בהריון, הנקה או נוטל תרופות OTC או מרשם עבור מצב בריאותי.

לחץ כאן כדי לקנות קפה ירוק Svetol