» » היתרונות הבריאותיים של Soursop

היתרונות הבריאותיים של Soursop

Soursop הוא פרי בעל אינספור יתרונות לבריאות אם נכללים בתזונה. עם ההכללה של הפרי הזה בתזונה, כמו תוספת קינוח או בריאות, מספר מחלות יכולים להירפא. הטבע הוא הרופא הטוב ביותר מאז שהיא מספקת תרופות ללא תופעות לוואי.

אחד הטבעיים reputed כגון ‘ רפואה ' הוא soursop, אשר נקרא בשם מדעית שיכנית Annona. ידוע בשמות שונים כמו graviola, גואנבנה, פאו פאו ברזיל, וכו ', soursop טעון עם מספר רב של חומרים מזינים, והוא משמש כמו רפואה אלטרנטיבית לטיפול תחלואים רבים.

לפי מחקר, התרופה soursop וסרטן קשורים והם זה פרי טרופי, קוצנית עשויה להועיל בשליטה על התפשטות הסרטן. לא רק הפרי, אבל גם הזרעים, עלים, קליפה ו השורשים של הצמח, לסייע בהקלת רבים חולי.

לחץ כאן כדי לקנות Soursop לחלץ קפסולות

מהו Soursop?

Soursop, הדומה של קרם תפוח, הוא פרי טעים זה לב בצורת וירוק כהה בצבע בעת raw. מכוסים רכסים מבחוץ, רך, עסיסי בשר בתוך, פירות soursop יש טעם חמוץ מתוק. הפרי הזה ניתן למצוא בעיקר ביערות הגשם של דרום מזרח אסיה ודרום אמריקה.

היתרונות הבריאותיים של Soursop

עכשיו הצמח הזה הוא מעובד מסחרית בשל את מטרותיה קולינריים, כמו גם מרפא. ספרות זולה לבן כי הוא נמצא בתוך הפרי משמש להכנת סוכריות, משקאות, ומשמש גם חומרי טעם. עלים, שורש, הנביחה, זרעים שילבו כבר כתרופה מסורתית במשך מאות שנים. ניתן לאכול את הפרי או צורכים תמציות של soursop, זמין בחנויות מזון בריאות, לעשות זאת, בנוסף על הערך התרפויטי שלו.

לחץ כאן כדי לקנות Soursop לחלץ קפסולות

היתרונות הבריאותיים של Soursop

כפי שהוזכר קודם, כל חלק של העץ soursop משמש כדי לטפל במספר מחלות גופניות. הפרי הזה לא רק מקדם בריאות טובה, אבל גם עוזר להילחם נגד טפילים נוכח בתוך הגוף. מאז זה טעון עם מספר רב של חומרים מזינים חיוניים להתפתחות הכללית של הגוף, soursop שבפסח תמצית והוא נמכר בחנויות בריאות ובאינטרנט בכלל.

החומרים המזינים נוכח soursop הן חומצות אמינו, חומצה אסקורבית (ויטמין C), סידן, פחמימות, סיבים, ברזל, ניאצין, זרחן, ריבופלבין, תיאמין, וכו '. היתרונות של soursop, ניתן ניצל על ידי אכילת הפרי או כולל תוספי שלה המינון המומלץ. אתה יכול להיעזר של יתרונות אלו ממש מראשו מכף רגל עד ראש.

  • חומצה אסקורבית מגדילה את כמות נוגדי חמצון בגוף. אלה יסייעו להילחם נגד רדיקלים חופשיים בגוף ומסייעים לשמור על מספר זיהומים והפרעות במפרץ.
  • זה פרי גם מסייעת בהקלה על הכאב וחוסר הנוחות שנגרם עקב עצירות. מאז הפרי מכיל סיבים מסיסים ובחלקם לא מסיסים, זה מוסיף בתפזורת על השרפרף ואסטמה ומקילה על חיסול קל מן הגוף.
  • אחד היתרונות הבריאותיים של העלה soursop ניתן לראות בטיפול כיבי הפה ביעילות. דק רסוק העלה עם מים והחלתה על הרופא יסייע להקטין כיבים, בזמן לרפא אותם לחלוטין ולהפחית גם גירוי.
  • שתיית תה soursop מתבצעת על-ידי בפברוק soursop עלים או שורש במים ידוע כדי להפחית מיוזיטיס. מיוזיטיס הוא סוג של כאב גב, במיוחד ב הגב התחתון או האזור המותני. כוס תה כל יום גם יעזור להקל על הדלקת של שרירי הגב.
  • דייסה עם soursop טריים עלים, מי ורדים, אם נמרח על העור כדי למנוע ההתרחשות של אקנה, נקודות שחורות ובעיות עור אחרות.
  • מיץ פירות soursop, אם נצרך פעמיים ביום, יכולה לסייע לפתור מחלות כליה, כבד בעיות, זיהום בדרכי השתן (המכונה גם דלקת השופכה), המטוריה (או דם בשתן) ועוד.
  • הבשרני של הפרי, אם חלה על פצע כלשהו לזרז את תהליך הריפוי, גם למנוע כל זיהום חיידקי.
  • מרתח נצרי צעירים ופרחים soursop יעזור לרפא את הדלקת את הסינוסים וגם הגרון, האף. הוא גם מסייע בהפרשת ריר להפחתת גירוי.
  • אתה יכול בהצלחה להיפטר כינים, פשפשים עם השימוש soursop מרתח עלים. זה לא רק להשמיד מזיקים אלו אלא גם להרחיק אותם.
  • Soursop משמש גם כתרופה נגד שיעול, שלשול, חום, בעיות עיכול. כולל תוספי soursop להפיל את האינטנסיביות של תנאים אלה, גם לשפר את ההתאוששות.

לסיכום, למרות מספר יתרונות בריאותיים של soursop יכול להיות קצרו על-ידי הכללת זה פרי בתזונה, יש לזכור כי זה צריך להיות נצרך במגבלת להימנע אפקטים מיותרים על מערכת הגוף.

לחץ כאן כדי לקנות Soursop לחלץ קפסולות