» » איפה ניתן לרכוש כמוסות Graviola?

איפה ניתן לרכוש כמוסות Graviola?

Graviola נלקח את תכונות הריפוי הטבעי שלו במשך שנים על עקב המידע הנמסר בשנים האחרונות על ידי תזונה זאון, המכון הלאומי למדעי בריאות וטלוויזיה של ד ר פופולרי להראות, היתה התרגשות עצומה לקחת Graviola.

Graviola, הידוע גם בשם Soursop, גואנבנה, Brizillian כף Pawis של צמחים רב עוצמה להשלים את האינדיאנים הילידים של דרום אמריקה השתמשו במשך מאות שנים כדי לחזק את ההגנה הטבעית של הגוף.

Graviola הוא קטן, זקוף עץ ירוק-עד, 5-6 מ', עם עלים ירוקים גדולים, מבריק, כהה. הוא מייצר פירות גדולים, בצורת לב, מאכל זה הוא 15-20 ס מ קוטר, צהוב, ירוק בצבע, ויש לו בשר לבן בפנים. Graviola הוא הילידים לרוב האזורים הטרופיים החמים ביותר בדרום, בצפון אמריקה, כולל האמזונס. הפרי נמכר בשווקים המקומיים באזורים הטרופיים, בה הוא נקרא guanábana במדינות דוברות ספרדית, graviola בברזיל.

מה הופך graviola כל כך ייחודי הוא המגוון הרחב של phytonutrients ביו, אשר עובד באופן טבעי והן הרמות.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola

סלבריטי הרופא מדבר Graviola:

רופא טלוויזיה מפורסם עשה קטע על יערות הגשם הסעד. הוא מומלץ מאוד Graviola, הידוע גם בשם ברזילאי פאו פאו. Graviola הוא פרי הצהוב-ירקרק מבחוץ עם בשר לבן מבפנים. אולם, הם החלקים הכי טיפולית של העץ graviola עלים, קליפה, שורשים, זרעים, אשר היו בשימוש על ידי העמים הילידים של האמזונס אלפי שנים.

איפה ניתן לרכוש כמוסות Graviola?

סלבריטי הרופא מדבר Graviola:

רופא טלוויזיה מפורסם עשה קטע על יערות הגשם הסעד. הוא מומלץ מאוד Graviola, הידוע גם בשם ברזילאי פאו פאו. Graviola הוא פרי הצהוב-ירקרק מבחוץ עם בשר לבן מבפנים.

אולם, הם החלקים הכי טיפולית של העץ graviola עלים, קליפה, שורשים, זרעים, אשר היו בשימוש על ידי העמים הילידים של האמזונס אלפי שנים.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola

איפה ניתן לרכוש כמוסות Graviola?

"לא כל תוספי Graviola (Soursop) נוצרו שווים"

לפני שאתה קונה תוסף Graviola, חשוב שתדע מה שאת קונה. מקבלי תוספת רמאים. רצים כדי ליצור מוצר משלהם, “ כסף-אין ” על זה שיגעון בריאות ענק.

המוצר שלנו מכילה 1000 מ ג של 100% טהור Graviola למנה, עם 60 כמוסות כל בקבוק.

אנחנו מוכר תוספי מזון במשך 15 שנים עם אלפי לקוחות מרוצים. מותגים זולים יותר של Graviola להשתמש תופסי והם אינם 100% טהור. אם שלך באמצעות Graviola אתה רוצה רק את הטוב ביותר Graviola קרקע אבקה של ליף, אדים, פירות.

איפה ניתן לרכוש כמוסות Graviola?

היתרונות של כמוסות Graviola

Graviola לעיתים קרובות נחשבת לאחת המתנות הגדולות של יער האמזונאס. עשיר ברכיבי מועיל כמו פיטוכימיקלים – annonacins, זה תבלין מפתח רבות של נוסחאות מרובות הרב שלנו כמו N-מתוח. Graviola הוא בצורתו הטהורה ביותר, הקטלניים ביותר, ללא חומרי מילוי, קלסרים, זרימה סוכנים או בכימיקלים אחרים.

כל כמוסה מכילה 500 מ ג של Graviola בחצרנו, wildcrafted, שנקטפו בר קיימא ביער הגשם של האמזונס. כמו כל הצמחים שלנו, שלנו Graviola שנקטפו, מעובד עם טיפול מיוחד, כדי להביא לכם מוצר הוא טהור, תוססת, טבעי ככל האפשר.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola

השימוש המסורתי:

Graviola התגלה לראשונה על ידי אנשי רפואה שמאנית האמזונס, שהשתמשו בכל חלקי הצמח במגוון דרכים. זה נעשה שימוש נרחב על ידי הילידים האינדיאנים של דרום אמריקה, כולל ילידי של הרי האנדים ושל הים הקאריבי שהשתמש בו כתרופה טבעית עבור מספר בעיות בריאות, כולל זיהומים, בעיות עיכול, לחץ דם גבוה.

כמו המחקר המודרני לומד עוד על הצמח המופלא הזה, השימוש של Graviola ממשיך לגדול. היא משמשת באופן מסורתי כדי לתמוך את המערכת החיסונית, להפחית מתח, לחץ דם גבוה, לטיפול פנימי זיהומים הנגרמים על ידי חיידקים, תולעים, טפילים. כמו עוד מחקר מתבצעת, עוד מאפיינים זה עשב סביר יימצא.

שימוש המוצע:

כמו רבים אחרים צמחי יער הגשם, Graviola עובד טוב לבד, ומתי בשילוב עם צמחי מרפא אחרים. צמחי מרפא המסייעים לניקוי הגוף מרעלים מועילות במיוחד, כמו גם אלו לחזק את המערכת החיסונית, לסייע התאוששות ממחלה. תפרי החתול משמש לעתים קרובות עם Graviola ולעשות הם שילוב חזק.

הכי חזק ובטוח חלקי Graviola העץ הם העלה שאלה. היו חששות מפני השימוש של הזרע; ולכן מוצרינו Graviola מעולם לא השתמשו הפרי או הזרע. תמציות Graviola נוזלי זמינים בשוק אך יש מעט עדויות כדי לציין כי כל פיטוכימיקלים מועיל ביעילות או בקלות יפיק.

עם כמוסות עשב הקרקע, אולם, הרב קרוב מאוד בצורתה הטהורה, סובל ללא הפסד קטן של רכיבים. תוספת Graviola טהור שלנו עשוי את העלה ואת גזע של הצמח Graviola. כמו עם תוספי מזון רבים, חשוב לשתות הרבה מים. הדבר חשוב במיוחד עם Graviola, מאז זה עשוי לסייע לגוף להיפטר של תאים מתים ורעלים.

הצריכה היומית המומלצת: 3 כמוסות 3 פעמים ביום, או כמו בבימויו של גורם רפואי מקצועי.

מרכיבים: 100% טהור Graviola (Annona שיכנית) העלים, הגבעול.

מתאים לצמחונים, טבעונים. חינם של שמרים, סויה, חיטה, אגוזים, מוצרי חלב.

ואזהרות:תוספת זו לא צריך לקחת אם הינך בהריון או מיניקה.

לחץ כאן כדי לקנות כמוסות Graviola