» » איפה לקנות Svetol תמצית קפה ירוק?

איפה לקנות Svetol תמצית קפה ירוק?

פול קפה ירוק Svetol לחלץ סקירה

איפה לקנות Svetol תמצית קפה ירוק?קפה נהנתה כמשקה מאז המאה ה-14 והפך משקה פופולרי הראשון של יום ארוך לפני שמישהו יבין יכולתה מתעורר זוג עיניים המטושטשות נבע תכולת הקפאין לשעועית.

לאחרונה, הקפה צנוע — או פולי הקפה הירוקים במיוחד — היה מוקד תשומת הלב התקשורתית כי מספר מחקרים מאשרים שהם מכילים חומר יכול לסייע לירידה במשקל – גם ללא פעילות גופנית סדירה ועל תזונה בריאה.

קפה ירוק Svetol נחשבת החזק ביותר – אנו בודקים של האבולוציה הרזיה Svetol המותג אשר הוא touted כדי להיות הטוב ביותר של הרבה!

טוען:כדי להכיל מאפיינים אובדן משקל קליניות מוכחות. כדי לשרוף שומן להפחית משקל משמעותי, לצמיתות.

נחשב להיות הכוח הגבוה Svetol מבוסס מוצר קפה ירוק. המכיל תמצית 4000 מ ג ו- 50% חומצה Chlorogenic. מיוצר על ידי האבולוציה הרזיה

לחץ כאן כדי לקנות Svetol תמצית קפה ירוק

פול קפה ירוק Svetol טהור לחלץ 4000 מ ג חומצה Chlorogenic 50%

התקשורת עולמות הוא כיום לפאר את היתרונות של קפה ירוק ובברכתו לירידה במשקל. ישנם סוגים רבים שפורסמו המכיל כל משתנה רמות וריכוז.

מומחים בתחום הבריאות ממליצים על מותגי קפה ירוק צריך להכיל לפחות 45% GCA (חומצה Chlorogenic) ואת כמות של פחות 200 מ ג למנה.

Svetol שקפה ירוק מכיל 50% GCA ו- 400 מ"ג לכל הגשה (4000 מ ג של תמצית), מה שהופך אותו את תוספת קפה ירוק החזק ביותר בשוק.

במחקר שנערך לאחרונה, אחרי חודשיים של שימוש רציף, המשתתפים חוו ירידה ממוצעת של משקל של 5 ק ג (11 ליברות)

לחץ כאן כדי לקנות Svetol תמצית קפה ירוק

המדע מאחורי הטענות

פולי הקפה הירוקים הם פולי קפה במצבם הטבעי. השעועית המשמש לייצור בירה קפה הם קלויים, אי אפשר להתעלם תהליך קלייה מוציא את הטעם, אבל היא גם הורסת חומר חיוני מוסתר עמוק בתוך השעועית. חומר קסום זה נקרא חומצה chlorogenic (לעתים קרובות משווק תחת השם Svetol).

חומצה Chlorogenic ידוע לעודד את הגוף לשרוף יותר שומן, אבל זה גם נראה יש את היכולת לשנות אנזימים מסוימים הכבד, אשר לאחר מכן להפחית את כמות גלוקוז המיוצר בגוף לאחר ארוחה היה צרך. האנזימים גם להבטיח כי כל גלוקוז המיוצר משתחררת לאט יותר, ובכך מעכבים את ייצור או תאי שומן טריים.

היכולות קורע שומן של חומצה chlorogenic היו המוקד של מספר מחקרים קליניים.

  • מחקר שפורסם ב Phytothérapie (סקירה מדעית צרפתי): מתנדבים קיבלו מנה יומית של 400 מ ג של תמצית פול קפה ירוק Svetol קפאין. קבוצה שנייה קיבלה פלצבו בכל יום. לאחר 60 ימים המתנדבים שקיבלו Svetol בהצלחה איבד 5.7% מן המשקל ההתחלתי שלהם, בעוד הקבוצה פלסבו איבד רק 2.8% מן המשקל ההתחלתי שלהם.
  • במחקר שנערך על ידי ג'ו Vinston ב אוניברסיטה של סקרמנטו: נושאי הלימוד היה מותר לאכול דיאטות קלוריות גבוהה (2,400 קלוריות ליום), אבל לא עשה את התרגיל (פחות מ 500 קלוריות נשרפו ליום). למרות עלייה במשקל היה להיות סביר תוצאה של התנהגות כזו הנבדקים איבדו בממוצע 17 ק ג, אשר יוחס supplementations היומי של פול קפה ירוק לחלץ.
  • מחקר שפורסם ב תסמונת מטבולית סוכרת והשמנה (ינואר 2012): פול קפה ירוק תמצית נגבתה 16 מבוגרים, לתקופה של 12 שבועות. חלק קיבלו מנה יומית של 700 המקלעים; אחרים קיבלו מינון גבוה יותר של 1050 mgs. כל הנבדקים היו בעלי משקל עודף, היה מדד מסת גוף מעל 25. אובדן המשקל הממוצע היה 18 ק ג, ללא קשר לרמת תוספי.
לחץ כאן כדי לקנות Svetol תמצית קפה ירוק

פוקוס מדיה

פול קפה ירוק תמצית הוא אחד מספר הרזיה תוספי תזונה זה נהנו לכירופרקטיקה בתוכנית ד ר. עוז (תוכנית טלוויזיה).

מספר הוליווד heartthrobs, כולל, דמי מור, קייטי פרי, ג'ניפר לופז, הם האמינו גם להסתמך על קופי ירוק כדי לסייע לשמור על דמויות סקסי החיתוך שלהם במצב, תזונאית הוליווד אמר גרציה המגזין הזה פול קפה ירוק תמצית "לוקח הוליווד בסערה".

איפה לקנות Svetol תמצית קפה ירוק?

תופעות לוואי

כמו מקביליהם קלויים, פולי הקפה הירוקים גבוהים בקפאין. זה עשוי להציג בעיה משתמשים בעלי רגישות נמוכה על נוכחותו, תופעות לוואי עשויות לכלול חרדה, חוסר מנוחה, דפיקות לב.

רוב המשתמשים סביר שתיתקלו בבעיות כלשהן, אבל אמהות הרות, מיניקות מומלץ לחפש ייעוץ רפואי לפני שמתחילים תוכנית אובדן משקל או באמצעות כל צורה של תוסף תזונה.

  • מתאים עבור צמחונים & טבעונים
  • חיטה, אגוזים, סויה, גלוטן חינם & מוסמך כשר
לחץ כאן כדי לקנות Svetol תמצית קפה ירוק

איכות & בבעיות האון

מוצרים רבים של תמצית שעועית ירוקה קפה באיכות נמוכה זמינים, אשר יציע מעט או ללא תועלת. פול קפה ירוק לחלץ כדורים, כמוסות חייב להכיל לפחות 45% חומצה chlorogenic, אז רכישת כל מוצר זה אינה מפרטת chlorogenic חומצה (ואחוז), בין מרכיבי אינה מומלצת.

במדינות מסוימות ניתן לפרט חומצה chlorogenic כמו:

  • Svetol
  • GCA (קפה ירוק חמצון)

קפסולות קפה שעועית ירוקה וכדורים זמינים במספר נקודות החוזק (200 מ ג, 400 מ ג, 800 מ ג ועוד).  כמוסות במינון נמוך עדיין עשויים להציע תועלת, אבל 400 מ"ג קפסולות בדרך כלל מאמינים כי האופציה הטובה יותר. מינון גבוה יותר כשרים, אבל זה עשוי להיות זהיר עבור משתמשים לבדוק עם הרופא שלהם לפני שמחליטים על מינון של 800 המקלעים, או יותר.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol תמצית קפה ירוק

השורה התחתונה

פול קפה ירוק תמצית הוכיח שוויו של מספר בדיקות מדעיות, יש לו את היתרון של להיות מרכיב טבעי שיכול לספק במשקל מכובד עם הסבירות של תופעות לוואי עבור רוב המשתמשים.

זה ניתן לטעון לאחד הטובה במשקל תוספי מזון זמין בזמן הנוכחי מציע את היתרונות הנוספים של להיות סבירים וזמין ממגוון רחב של חנויות, כך פול קפה ירוק תמצית הוא מוצר מומלץ מאוד, אך מומלץ להפעיל שיקול דעת לפני שמחליטים איזה מוצר ירוק קופי לשימוש.

איפה לקנות תמצית קופי Svetol ירוק

רכישות עשויים אך ורק מאתר האינטרנט של האבולוציה הרזיה. האבולוציה הרזיה מבוססים קנט. אבל הספינה לכל מדינות לאפשר סחר חופשי.

האתר הרשמי מתורגם גם לשפות רבות.

העלות עבור חודש אחד הוא £24.95 עם 30 יום הכסף בחזרה להבטיח על כל ההזמנות. יש גם תוכנית דיאטה להורדה עם כל הזמנה.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol תמצית קפה ירוק