» » איך לבחור תוספי תזונה קולגן?

איך לבחור תוספי תזונה קולגן?

תוספי תזונה קולגן הם מאוד פופולריים כי קולגן העור ותומכת חיוני טווח תנועות הטבעי של גופנו. קולגן הוא חיוני עבור המבנה הבסיסי של השרירים, הגידים סחוס, גידים, עצמות. עור נפול וקמטים להתפתח עקב איבוד קולגן.

עבור חלק גדול טבעי מתכונים ניתן לבצע בבית ולהשתמש יחד עם תוספי תזונה קולגן כדי לשמור על העור שלך נראית תוססת, אני ממליץ שלך לבדוק את ממש מקובל באופן טבעי Skinsational. המתכונים בספר זה הם תוספת מושלמת תוספת הנכון.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

איך לבחור תוספי תזונה קולגן?

איך לבחור תוספי תזונה קולגן?אנשים רבים עם דלקת מפרקים או דוח כאבים הקשורים עצם גדל פונקציה, ירד כאב בעת שימוש תוספי תזונה קולגן. אם אתם שוקלים ניתוח אורתופדי או בכאב, בחום לשקול תוכנית תוספת קולגן כדי לראות אם אתה יכול לשפר את הפונקציונליות, סיבולת להפחית את רמות הכאב.

אנשים רבים גם להשתמש קולגן topically באמצעות תוספי לשיפור המראה של השיער, העור והציפורניים. כיום רבים שפתו plumpers, מוצרי עור, קולגן אחרות תוספי תזונה קולגן עלייה על יישום, לייפות את זה. כי קולגן, נחשב ליצור מראה צעיר יותר.

זריקות קולגן, קרם, מוצרי קולגן פנים אחרים נעשים יותר ויותר פופולריים וזמינים.

אם אתם שוקלים מתחיל משטר של תוספי תזונה קולגן, ישנם כמה דברים שאתה צריך לשקול קודם.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

לקבוע את הצורך שלך

אם אתם נוטלים קולגן עבור השינויים הניווניים, כאבי עצמות או לתקן פציעה, תרצה לשקול גלוקוזאמין שילובים – כמו גלוקוזאמין, כונדרויטין, MSM – אשר זמינים בתדירות גבוהה.

אם אתה מעוניין תוספי תזונה קולגן למטרות עור אסתטית, אתה תהיה מעוניין יותר תוספי תזונה שאינם גלוקוזאמין. שימו לב כי ישנם שלושה סוגים של קולגן: קולגן, אני, II ו- III. קולגן II משמש בעיקר לצרכים הקשורות דלקת מפרקים.

לקבוע תוספי הנלווה

הפונקציה העיקרית של ויטמין C כדי להפוך קולגן, ליזין מסייע היווצרות קולגן. אם אתה לא יכול לסבול את תוספי ויטמין C עקב שיגדון או תרופות אחרות, שקול בצורת אסטר C ויטמין C הידוע Ascorbyl Palmatate; הוא זמין בקלות, הוא פחות חומצי ולכן הגוף סובלת את זה טוב יותר.

אתה יכול לקנות תוספי ויטמין C באינטרנט. אם אתה לא יכול לקחת ויטמין C כתוסף, נראה כדי להגדיל את צריכת מזון של ויטמין C, כמו קולגן יש ויטמין C לעבודה.

חומצה אלפא ליפואית, ואילו לא היה צריך. לעשות תוספת קולגן לעבוד כשלעצמה, ישמש כדי “ המיחזור ” החומרים המזינים ויטמין C כבר בגוף, ובכך להגביר את האפקטיביות של ויטמין C כבר פועלת ליצור ולקיים קולגן. חומצה אלפא ליפואית הוא גם נוגד חמצון מעולה לכל מטרה כדי להפחית את הנפיחות המשויך כאבי עצמות או פציעה. הוא להסיר רעלנים, לשפר את הפונקציונליות של נוזל המפרק גורם לכאב, הוא נהדר עבור המראה של העור שלך גם.

גלוקוזאמין פועלת במשולב עם קולגן תוספי עבור דלקת מפרקים ובעיות כאב אחרים העצם, אך לא משפיע ישירות ייצור הקולגן או תחזוקה. אם הכוונה שלך היא לשמור את קולגן שיש לך על חששות אסתטיים, כמו למשל כדי להדוף קמטים, ויטמין C הוא תוסף חובה. אחרים טיפוסי “ היופי ” הקשורים סיבות לנקיטת קולגן כוללים ציפורניים חלשות שיער שביר.

אם המטרה שלך היא לקנות תוספי משותפת לניהול כאב, לחפש תוסף השילוב מיועדת לשימוש זה, כגון טבליות גלוקוזאמין. גלוקוזאמין ותוספי כונדרויטין זולים יחסית, יכול להיות יעיל. אז הוא בדרך כלל משמש מטעמי בריאות העצם.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

לקבוע את המינון המתאים

המינונים נקבעים לפי הסיבה שלקחתי קולגן. לא נראה שיש סיכון יתר כיוון קולגן הוא מסיס במים במהירות מסולק מן הגוף. אולם פירוש זה צריך. להיות מתחדש באופן קבוע.

ה-FDA מחשיב תוספי תזונה קולגן להיות חומר מזון. אם אתם נוטלים קולגן סיבות הקשורות יופי או תמיכה עצם כללי זה אינו קשור דלקת מפרקים שגרונית, כ 5-6 גרם מספיקה. הוא אופציה נהדרת “ סופר קולגן + C, מסוג I ו- III ” על ידי מעבדות Neocell. זו קבוצה של 250 כדורים מוכרת בערך 20 דולר באמזון.

אם אתם מחפשים כתובת דלקת מפרקים כאב, במיוחד דלקת מפרקים שגרונית, במינונים של קולגן השני צריך להיות יותר ספציפי והוא נע בכל מקום בין 5 ל 10 גרם ליום. השימוש של קולגן מסוג II מפחית משותפת נפיחות, דלקת וכאב, כך שזה יכול להיות פתרון יעיל.

מנתחים אורטופדיים ייל יש כבר ממליץ גלוקוזאמין, תוספי תזונה קולגן כדי לנסות למנוע ניתוח פולשני במידת האפשר. מותגים כמו שיף משותפת חינם פלוס עם MSM כונדרויטין גלוקוזאמין & קולגן אבקה יבשה לערבב מכילים במינונים מתאימים למטרה זו.

בחר טווח מחיר

שילובים גלוקוזאמין וקולגן יקרים יותר אבל נחשב בדרך כלל שווה את זה, שכן לעתים קרובות הם יעילים בהפחתת כאב ושימוש תרופות תוך הגדלת פונקציה. אתה בדרך כלל יודע תוך שלושה חודשים אם הם עזרו שלך כאבי מפרקים. וריאציות רבות זמינות כגון שם המותג שיף "לנוע חופשי".

הרופא או הרוקח סביר להמליץ מותג הם חושבים היא מועילה במיוחד; חברים עם תנאים הניווניים לעיתים קרובות יש הצעות טובות גם יעיל תוספי.

בחר מותג אתה סביר יכול להרשות לעצמך לרכוש לשימוש יומיומי, מבלי חיפוף עלות. טוב לכל מטרה, ללא-גלוקוזאמין קולגן תוספת נקרא “ סופר קולגן + C, מסוג I ו- III ” על ידי מעבדות Neocell.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן

להעריך את הקונפליקטים אלרגיה, תרופות ואורח חיים

כמה כמוסות תוסף מכילים סוכר, חיטה, שמרים, גלוטן, סויה, מלח או רכיכה, לכן עליך לסקור את תוויות בקבוק ויטמין עבור כל אלרגנים פוטנציאליים. רכיכה, במיוחד, הוא סיכון עם תוסף גלוקוזאמין, ואת עלולה להתנגש עם כמה תרופות ללחץ דם גבוה.

גם להעריך אם קולגן שלך מבוסס עוף או שור-אם יש לך חששות על פני מוצרים מחלה או בשר הפרה המשוגעת. צמחונים, טבעונים גם רוצה להעריך היטב את מקור קולגן כל תוספי שלהם. גלוקוזאמין זמינה בדרך כלל לא מוצר עבור טבעונים או צמחונים.

צורה חלופית של קולגן תוספי פשוט לוקח במינונים גבוהים יותר של ויטמינים באופן טבעי לייצור קולגן, כגון תוספי ויטמין C. ויטמין זמינים בצורות רבות, כגון ויטמין C נוזל אשר הוא תוסף תזונה מאוד פופולרי. צמחונים יש גם לשקול מוצרים כגון “ מולטי-Scorb ” על ידי מעבדות מתקדמת, אשר מכיל את כל תוספי כדי לעזור לשמור על ולבנות משלך קולגן עם מוצרים מן החי לא ידוע.

איך לבחור תוספי תזונה קולגן?

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קולגן