» » אבקת חלבון מוסף ביקורות

אבקת חלבון מוסף ביקורות

אבקת חלבון מוסף ביקורותפעם היה אחד מאותם ימים שנראו פשוט להתחיל ברגל שמאל ונראה כתוצאה מכך כל היום 'off'? אולי זה היה משהו לעשות עם איך התחלת את היום.

זה לא הזמן לחשוב מחדש על מהירות הבזק ארוחות בוקר רק מעובד 'דברים' המכיל מי-יודע-מה? למה לא להוסיף משקה מהיר, בריא, חדורים אנרגיה מארוחת הבוקר כדי להגביר את הערך של כל מה שאתם אוכלים?

אתה (או את ילדך) צריך עוד לשבת ליד השולחן שלך מרגיש נפולים או אדיש כל הבוקר כי היית חייבת לקום 'מוקדם' בשביל העבודה או בבית הספר. או להסתמך על ארוחת בוקר ג'אנק פוד.

באופן אידיאלי, זה יהיה הכי טוב להכין ארוחת בוקר בריאה ממזונות כל raw אתה נהנה, זה יזין ולתמוך בך. עם זאת, רבים מאיתנו פשוט אין את הזמן לעשות את זה כל בוקר, או מתעורר מאוחר, הצליחו לסחוט משהו בריא.

אפשרות בריאה יהיה גרם מזון באיכות גבוהה, כל raw, אשר להציף את הגוף שלך עם נוגדי חמצון 'מסטר' – ו גם לספק לך עם רמות חלבון זה יעזור לך להחזיק מעמד בלי באותו בוקר אמצע 'התרסקות' אתה עלול לקבל ארוחות בוקר פחמימות-כבד.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת חלבון מי גבינה

אבקת חלבון היא תוסף טוב יותר

אני בטוח שגם תשמחו לדעת כי ההמלצה שלי מספק לבריאות מערכת החיסון – משהו שכל הורה רוצה לילדים שלהם (במיוחד במהלך שנת הלימודים), ולתמוך מבוגרים רוצים לעצמם.

בנוסף, אתם הולכים לאהוב כמה מהר וזה קל. זה לוקח דקה אחת לערבב אבקת של נוזלים. ניתן לשתות אותו על ידי עצמו או להוסיף כמה אורגניים גולמיים ביצת חופש, אולי כמה תותים טריים. תהיה לך משקה מזין ביותר כדי להוסיף את ארוחת הבוקר שלך זה יעזור את היום התחיל ברגל ימין.

הגוף שלך נועד להיות בריא. אם סיפקת אותו עם חומרי הגלם שזה צריך, כגון מזון בריא, פעילות גופנית, מים טהורים, מספיקה שינה והימנעות השפעות רעילות, זה מעביר במרחק פחות מאופטימאליים בריאות וכלפי בריאות.

אחת הדרכים שהגוף שלך משיג זאת היא באמצעות נוגדי חמצון כדי להגביל את הנזק רדיקלים חופשיים יכולים לערער את בריאותכם.

רדיקלים חופשיים הם חלקיקים תגובתי להקפיץ סביב תאי גופך, פגיעה כל מה שהם נוגעים. הם הופכים להיות פעיל (או תגובתי) עקב מתח, תזונה לקויה, רעלים בסביבה שלך, ועל אף כתוצאה מתהליך חילוף החומרים.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת חלבון מי גבינה

תוספת עם כל אבקת חלבון מי גבינה טבעי

במיוחד כפי שאתה גיל, הגוף שלך בהדרגה מאבד את היכולת לייצר חומצות אמינו קריטיים — החלבונים חיוניים עליך עבור ייצור אנרגיה, פעולות המערכת החיסונית, הצטברות חלבונים בשריר.

לכן, בצורך להשלים עם חומצות אמינו אלו עולה ככל שמתבגרים עולה עוד יותר בתקופות של מתח פיזי גבוה, כמו לאחר אימון, או כאשר מחלים מפציעה או מחלה.

חלבון מי גבינה מכיל את כל חומצות האמינו החיוניות. בנוסף, המלון מתגאה מהדירוג איכות החלבון הגבוה ביותר בין כל החלבונים. לכן חלבון מלא.

אבקת חלבון היא תוצר לוואי של תהליך ייצור הגבינה. בבת אחת זה היה או משמשות הזנה בבעלי חיים, אך חוקרים גילו מאוחר יותר הטבות חלבון מי גבינה מדהים עבור בני אדם.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת חלבון מי גבינה

חלבון מי גבינה באיכות גבוהה יכול להיות השפעות דרמטיות. היתרונות כוללים:

 • תומך לבריאות המערכת החיסונית שלך
 • תומך רמות האנרגיה שלכם
 • תומך הבריאות שלך מפרק ושרירים
 • תומך חיידקים מועילים במעיים שלך
 • מקדם את כוח השריר, סיבולת ושחזור
 • מגן על התאים כל רקמות שלך באמצעות תכונות נוגדות חמצון שלו
 • מספק קריטי חומצות אמינו וחלבונים לבריאות אופטימלית בסך הכל
 • תומך אופטימלית קצב חילוף החומרים של הגוף שלך ואת רמת שריפת שומן

באפשרותך לראות במהירות למה אבקת חלבון מועיל אז לאף אחד לחיות אורח חיים פעיל.

אישית, אני נהנה לשתות שייק של אבקת חלבון מי גבינה — אין דרך טובה יותר כדי לברך את היום או לסיים אימון מאשר עם חלבון קר טעים לנער.

כדי להגביר את החלבון תוכן עוד יותר, אני לפעמים מוסיף שתי ביצים אורגניות, בחינם טווח זה לרכוש של איכר מקומי. זה שלאחר האימון ארוחה מצוינת. זה משאיר אותי הולך כל הבוקר.

אבל, מציאת של אבקת חלבון מכיל את החלבונים הנכון, בתערובת היעיל ביותר, עם התוצאות מועילות ביותר מבחינה תזונתית, והוא למעשה טעים יכול להיות אתגר אמיתי.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת חלבון מי גבינה

אבקת חלבון מי גבינה באיכות גבוהה באמת שקשה למצוא

למעשה, זה יכול להיות בהחלט בלתי אפשרי.

אולי אתה עשית מה כבר נעשה, ולא ניסיתי רק על המותג כל שם … וחקר את גם את המיונים זהה של דברים שעשיתי:

 • מה הם כל המרכיבים אקראי?
 • איך אדע שהוא מכיל את החלבונים הכי טוב. אני באמת צריך?
 • למה זה מכילים ממתיקים מלאכותיים רבים כל כך?
 • כיצד אוכל לברר מהיכן פרוטאין (למשל, הם הפרות דגן-fed או מרעה-fed, וכן הלאה)?
 • מה ההבדל בין חום לעיבוד קר, וכיצד היא משפיעה על אבקת חלבון?
 • כדאי לבחור חלבון מבודד או של תרכיז?
 • האם עלי להיות מודאג לגבי הבי מטאל רמות פרוטאין?

מהו החלק המאתגר ביותר של מציאת של אבקת חלבון מי גבינה באיכות? רוב המותגים שם לא באמת לתת לך תשובות לכל השאלות הללו.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת חלבון מי גבינה

לא כל מי גבינה אבקות הן שוות

במחקר שלי, למדתי עצומה על אבקות חלבון מי גבינה הזמינים בשוק. נדהמתי מה שגיליתי ואני חושב שאתה תהיה, גם.

בתור התחלה, אבקות חלבון מי גבינה זמין מסחרית רבים הינם פגום באופן משמעותי תזונתית לקויה עקב עיבוד יתר בגלל המקור המקורי של מי גבינה נמצא בסיכון.

בנוסף, כמה מותגים מובילים הפופולרי של אבקת חלבון עשויים להכיל רמות מסוכנות של מתכות כבדות. הבדיקה לצרכן דוחות הראתה כי שלושה משקאות חלבון 15 נבדק הכיל רמות סיכון של ארסן, קדמיום, עופרת.

כל זה אומר לפני אפילו פתחת את המכולה, אתה בצרות. . וזה פשוט לא נכון. לכן יצרתי רשימה המשווה עשה ואל תעשה בעת בחירת של אבקת חלבון מי גבינה באיכות.

תעשה לעצמך טובה. להוציא רשימה זו, ודא כי אתה קונה של אבקת חלבון מי גבינה שיש לו את כל תשע איכויות אלו צריך להיות מנצח אמיתי.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת חלבון מי גבינה

תן לגוף של אבקת חלבון מי גבינה הטוב ביותר

כל יום הגוף שלך פונה טווח לחצים זה תמיד אתגר שלך בריאות ורווחה. הכל החל המתחים יומי לפעילות גופנית לתזונה יכול להתאמץ האיזון הטבעי של הגוף.

להדגיש, הזדקנות ופעילות גופנית – במיוחד להתאמן יותר – יכול לשבור את ההגנה של הגוף שלך.

נשארים ולקיים את בריאותכם הטובה ביותר, הנה כמה דברים מקדימים שאתה יכול:

 • להגביל מתחים מיותרים, לנטרל מתח רגיל על ידי תרגול טכניקות הרפיה
 • לאכול תזונה מאוזנת היטב כולל שפע של ירקות ופירות טריים, raw, אורגני
 • לעסוק תוכנית פעילות גופנית רגילה והגיוני
 • להשלים עם אבקת חלבון מי גבינה טבעיים, כגון אבקת נס ™

עם אבקת נס ™, אתה יכול להרגיש בטוח. אתה מספק את הגוף עם כל חומצות האמינו מפתח את כל micronutrients מי גבינה מועיל ללא פגע, הערך הביולוגי המרבי שעליך להישאר בריאים, לשחזר במהירות, להיכנס לכושר הטוב ביותר של חייך.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת חלבון מי גבינה