» » як вибрати колагену добавки?

як вибрати колагену добавки?

Колагену добавки є надзвичайно популярні, тому що колагену підтримує шкіру і має важливе значення для нашого тіла природного ареалу руху. Колаген є життєво важливим для нижню структуру м'язів, сухожиль, хрящів, зв'язок і кістки. Зморшки, провисання шкіри і розвиватися через втрату колагену.

Деякі великі природні рецептів можна зробити вдома і використовувати разом з колагену добавки, щоб зберегти вашу шкіру виглядати міцним я рекомендую вам перевірити неймовірно популярною Природно Skinsational. Рецепти в цієї книги є прекрасним доповненням до права доповнення.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Як вибрати колагену добавки?

як вибрати колагену добавки?Багато людей з артрит або болю, пов'язані з кісткою звіт підвищеної функції і зниженої біль при використанні добавок колагену. Якщо ви розглядаєте ортопедичної хірургії або в болю, серйозно розглянути колагену доповнення програму, щоб побачити якщо ви можете поліпшити ваш функціональність, витривалості і зменшення болю рівнях.

Багато людей також використовують колагену місцево і через добавок для підвищення зовнішній вигляд волосся, шкіри та нігтів. В даний час багато губи plumpers, шкірою та інші колагену добавки збільшення колагену заявою і в рекламі це, тому що колагену, як вважають, створити більш молодий вид.

Колаген ін'єкції, крем і інші особи Колаген продуктів стає все більш популярним і доступним.

Якщо ви розглядаєте, починаючи режим колагену добавки, є декілька речей, які ви повинні розглянути спочатку.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Визначити ваші потреби

Якщо ви приймаєте колагену артритические змін, болі в кістках або ремонт травми, потрібно буде розглянути глюкозамін комбінації – як глюкозамін хондроїтин, ЧСЧ –, які часто доступні.

Якщо ви зацікавлені в колагену добавки для цілей естетичної шкіри, ви будете більше зацікавлені в non глюкозамін доповнення. Зверніть увагу, що існує три типи колагену: колагену I, II і III. Колаген II в основному використовується для потреб, пов'язаних з артриту.

Визначити супроводжуючих добавки

Прем'єр функція вітаміну С, щоб зробити колагену, і допомагає лізину в колагену формування. Якщо ви не може терпіти добавки вітаміну С через подагри або інші препарати, розглянути C ефіру форма вітаміну С, який відомий як Ascorbyl Palmatate; Це легко доступні і є менш кислому, так що тіло допускає краще.

Ви можете купити добавки вітаміну С онлайн. Якщо ви не можете взяти вітамін С, як доповнення, вигляд для збільшення вашого прийому їжі вітамін С, як колаген повинні мати Вітамін C на роботу.

Альфа-ліпоєвої кислоти, поки не потребував, щоб колагену добавок, що працюють самі по собі, сприятиме “ кошик ” поживних речовин вітаміну С вже у вашому тілі, тим самим підвищуючи ефективність вітаміну с, який вже працює формувати і підтримувати колагену. Альфа-ліпоєвої кислоти також є великий універсальний антиоксидантного зменшити пухлину, пов'язані з болі в кістках або травми. Це буде видалити токсини і поліпшити функціональність рідини в суглобі, яка викликає біль і ідеально підходить для появі Вашої шкіри, а також.

Глюкозамін працює в парі з колагену добавки для артрит та інші питання кістки біль, але не безпосередньо впливає колагену або обслуговування. Якщо ваші наміри, щоб тримати колагену, що вам потрібно для естетичних проблем, таких як відвести зморшки, вітамін С є необхідні додатки. Інші типові “ краси ” пов'язані з причин для здійснення колагену включають слабкі нігті і ламких волосся.

Якщо вашою метою є купити спільних добавки для управління болем, шукайте комбінація добавка призначена для цих цілей, таких як глюкозамін таблетки. Глюкозамін та хондроїтин добавки відносно дешеві та можуть бути ефективними. Так він зазвичай використовується для станом здоров'я кісток.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Визначення відповідної дозуванні

Дози залежить від причини для прийняття колагену. Там не здаються передозування ризику з колагену є водорозчинні і швидко виведення з організму. Однак, це означає, що його необхідно регулярно поповнюється.

FDA вважає колагену добавки бути речовини їжі. Якщо ви приймаєте колагену для краси пов'язані причин або загальні кістки підтримки, не пов'язані з ревматоїдним артритом, близько 5-6 грамів є адекватною. Відмінний варіант є “ супер колагену + C, введіть я і III ” за Neocell лабораторій. Цей набір 250 таблетки продає за $20 на Amazon.

Якщо ви шукаєте адресу болю артриту, спеціально ревматоїдний артрит, дози колагену II повинні бути більш конкретними і може варіюватися від 5 до 10 грамів у день. Використання колагену тип II зменшує спільних набряк, запалення і біль, тому він може бути ефективним рішенням.

Єльський ортопедичні хірургів рекомендувати глюкозамін і колагену добавки, щоб спробувати уникнути малоінвазивної хірургії, коли це можливо. Марки, такі як Шифф спільний вільний плюс з глюкозамін хондроїтин ЧСЧ & колагену порошок суху суміш містять адекватної дози для цієї мети.

Виберіть діапазон цін

Глюкозамін і колагену комбінацій дорожчі але взагалі він вважається варта того, так як вони часто є досить ефективним у зниженні болю й ліки використання при одночасному підвищенні функції. Ви будете знати як правило протягом трьох місяців, якщо вони допомогли болю артриту. Багато варіацій доступні такі як Шифф торговою маркою "Перейти безкоштовно".

Своїм лікарем або фармацевтом ймовірно порекомендують бренд, що вони думають, що може бути особливо корисним; друзі з артритом умов часто є хороші пропозиції щодо ефективного, а також добавки.

Виберіть бренд, який ви розумною може дозволити собі придбати для щоденного використання, без скуплячись на вартість. Хороший універсальною, non глюкозамін доповнення колагену називається “ супер колагену + C, введіть я і III ” за Neocell лабораторій.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Оцінити алергії, ліки і способу життя конфліктів

Деякі доповнення капсули містять цукру, пшениці, дріжджі, клейковини, соєвий, сіль або молюсків, так що ви повинні переглянути вітамін пляшку етикетки для будь-якого потенційного алергени. Молюски, особливо, є ризик, глюкозамін доповнення та і можуть конфліктувати з деякими ліками високого кров'яного тиску.

Також оцінювати, якщо ваш колаген курка або яловичина основі за наявності проблем коров'ячого хвороба або яловичина продукти. Вегетаріанців і веганів також потрібно буде ретельно оцінювати джерело колагену в усіх своїх добавок. Глюкозамін доступний взагалі не як продукт для вегани або вегетаріанців.

Альтернативні форми колагену добавок просто бере більш високих дозах вітаміни, які природно виробництва колагену, такі як вітамін c. вітамінні добавки доступні в різних формах, таких як рідкий вітамін С, який є дуже популярним харчова добавка. Деякі вегетаріанці також розглянув продукти такі як “ Multi-Scorb ” за прогресивний Labs, яка містить всі добавки, щоб допомогти зберегти і створювати свої власні колагену з не відомі продукти тваринного походження.

як вибрати колагену добавки?

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення