» » Колаген добавки для шкіри

Колаген добавки для шкіри

Колаген добавки часто рекламується як Anti-aging продукти, які допомагають підвищити шкіри. Білок знайшов сполучної тканини по всьому тілу, колагену є основним компонентом вашої шкіри. Як ви старіємо, внутрішній шар ваша шкіра втрачає колагену і в результаті стає менш еластичною і твердий і більш уразливим для.

Однак, незважаючи на претензії, що колаген добавки можуть відновити колагену і звернути назад процес старіння, бракує доказів, що колаген добавки можуть скористатися вашої шкіри.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Користь для здоров'я від колагену добавки:

Колаген добавки для шкіриНа сьогоднішній день, дуже мало досліджень протестували шкідливий вплив колагену добавки. Тут наводиться ряд висновків з доступних досліджень:

1. Кость здоров'я

У 2010 дослідженні, опублікованому в журналі Maturitas дослідники виявили, що колаген добавки змогли поліпшити здоров'я кісток у жінок після менопаузи. Для вивчення 71 жінок з Остеопенія були призначені приймати добавки гідролізувати колагену або плацебо кожен день протягом 24 тижнів.

Результати показали, що колаген добавки не виробляють будь-яких наслідків на кістки обмін речовин.

2. Тіло склад

Беручи гідролізувати колагену добавки можуть допомогти зберегти lean тіла масового у літніх жінок, згідно дослідження 2009 в журналі американської дієтичної Асоціації. Дослідження участь дев'ять здорових жінок похилого віку, всі з яких отримали гідролізувати колагену добавки протягом 15 днів.

Часто використовується для колагену добавки

Деякі прихильники стверджують, що колаген добавки пропонують цілий ряд переваг, включаючи:

  • поліпшення шкіри, волосся і нігтів
  • поліпшення здоров'я очей
  • захист від серцево-судинних захворювань
  • Enhanced спортивних результатів
  • сильніше кісток
Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Додаткові форми колагену:

1. Гідролізувати колагену

Гідролізувати колагену є речовиною, що виробляються, руйнування колагену, отриманих від кісток та/або сполучних тканин. Колагену розбивці за допомогою процесу, який називається гідролізу, яка включає в себе декомпозиції сполук реакцією з молекули води. Багато продуктів продаються як колаген добавки або на основі колагену краси продукти містять гідролізувати колагену.

2. Колагену ін'єкції

Називають "наповнювач", один з видів косметична процедура передбачає введення деяких речовин для того, щоб зменшити ознаки старіння шкіри (наприклад, тонкі лінії). Poly-L-молочна кислота наповнювачів, наприклад, допомагають боротися з наслідками старіння, стимулювання виробництва колагену в шкірі. Хоча наповнювачі, як правило, вважаються безпечними, вони іноді призвести до побічні ефекти, як кольору шкіри і алергічні реакції. Більш того, Anti-aging наслідки цих процедур носять тимчасовий характер і потрібно повторити лікування, щоб зберегти результати.

3. Колагену креми

Існує в даний час відсутність наукових доказів для ефектів омолоджуючі креми, лосьйони та інші косметичні продукти, що містять колаген. Однак, попередні дослідження показують, що застосування ДГЕА шкіри може допомогти просувати вироблення колагену і допомогти зменшити ознаки старіння. Оскільки цей висновок до цих пір випробування в великих клінічних випробувань, важливо зверніться до дерматолога перед використанням ДГЕА-догляду за шкірою продуктів.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Колаген добавки

Якщо ви плануєте використовувати колагену добавки для Anti-aging цілей або лікування хронічного захворювання, поговорити з лікарем перед початком доповнення режим.

Колаген добавки для шкіри