» » Колаген добавки для догляду за шкірою

Колаген добавки для догляду за шкірою

Ідея, що ковтання деякі колагену добавки, отриманих від корів хряща, буде сприяти здоров'я вашого власного організму колагену є, на нашу думку, важко ковтати! І ще тисячі людей споживають колагену і так звана 'гідролізувати' колагену, як добавки в надії, що це допоможе їм відновити молодий вид.

Старіння, видобутку природного колагену організму починає сповільнюватися і вільних радикалів, викликаних на сонці і забруднення означає, що шкіра втрачає свою пружність і стає більш схильні до зморшки.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Колаген добавки

Колаген добавки для догляду за шкіроюКолаген добавки повинні звернути назад цю Природні Втрата колагену, але це важко зрозуміти, як ковтання деякі корови колагену може можливо допомогти. Для початку Колаген є найпоширенішою білка в організмі і таким чином ми вже є кілька кілограмів.

Так кілька міліграмів корова колагену в доповнення є абсолютно недоречними, зокрема, оскільки наші травних ферментів зламається він кілька простих амінокислоти – як ми не може поглинати колагену все одно!

Гарна новина полягає в тому, що ви можете подивитися після свій власний колагену, їдять багато фруктів і овочів, уникати сонце а не курити.

Одна група поживних речовин, знайшов фруктів і овочів, звані флавоноїди, вже давно визнано як важливі для здоров'я. Але останнім часом, поділ флавоноїдів сім'ї називається anthocyanidins були визначені як те, що особливо важливо в підтримку та ремонт колагену багатих структур в організмі. У рослин ці anthocyanidins несуть відповідальність за пігментів, які дають фруктів і ягід їх казкові фарби.

Деякі дані свідчать про те, що anthocyanidins захистити і зміцнити колагену і еластину, буквально блокування дії вільних радикалів і руйнівні ферментів, називається collagenases, відомий поступового послабити наші колагену, з віком. Біда в тому, більшість людей просто не їдять достатня кількість цих продуктів, мають значний вплив.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Колаген добавки для догляду за шкірою

Здається, більшість західних світ на пошуки для боротьби з ознаками старіння, але стає все більш популярним, шукати менш нав'язливим способів зробити це. Так чому ж саме нашу шкіру вигляд деградує з віком, і те, що можемо ми робити?

Колаген є білок, що міститься в сполучних тканин всьому нашому тілі і основним компонентом нашої шкіри. Як ми старіємо, наша шкіра внутрішній шар втрачає колагену, робить її менш еластичною і твердий і більш уразливим до пошкодження і помітні ознаки старіння, наприклад, sagginess шкіри і зморшки.

Колаген добавки для догляду за шкірою

У молодої шкіри колаген рамки недоторканим і шкіра залишається пружною і зволоженій. Це є стійкими до багатьох міміки, ми приймемо, а також повсякденного екологічні експозиції. Але, з часом допоміжної структури слабшає і шкіра втрачає свою пружність. Шкіра починає втрачати її тонусу як колагену підтримку зношується.

Ви швидше за все чули про 'колагену ін'єкції' або 'колагену кремів,' індустрії краси відповідь на допомогу чоловіків та жінок боротьба ознаки старіння.  Однак, останнім часом, внутрішні колагену добавок рекомендований як ефективний спосіб допомогти боротися з ознак старіння. Дослідження показали, що приймати капсули колагену активує утворення нового коллагена в організмі, тим самим діє як анти-старіння доповнення.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення

Колаген молекули історично вже вважається занадто великий, щоб бути покриті всередині країни, але нові досягнення були відзначені у прийнятті колагену біодоступність у вигляді добавки. Найбільш колагену основі краси добавок на ринку містять те, що називається "гідролізувати колагену' – речовини, що виробляються, руйнування колагену, отриманих від кісток та/або сполучних тканин. Колагену розбивці за допомогою процесу, який називається гідролізу, яка включає в себе декомпозиції сполук реакцією з молекули води.

Колаген добавки можуть поліпшити небажаних вигляд, причиною якого стало виснаження колагену з віком. Здорові люди взагалі не повинні приймати добавки колагену, але багато людей вирішили взяти їх просувати молодий вид. Колаген добавки приходять в різних дозах, тому що вони використовуються для інших цілей, таких як управління артрит. При використанні в якості доповнення краси, колаген повинен бути обмежений близько п'яти або шести грамів щодня.

Коли беручи колагену добавки, це важливо мати достатньо вітаміну С і амінокислота 'лізину' в раціоні харчування. Деякі добавки колагену також містять вітамін С, як це відповідає за формування колагену в організмі і необхідні для колагену працювати. Альфа-ліпоєвої кислоти є ще одним доповненням, розглянути питання про прийняття з колагену, як вона максимізує ефективність вітаміну с в організмі.

Якщо ви плануєте використовувати колагену добавки для Anti-aging цілей або лікування хронічного захворювання, поговорити з лікарем або природного здоров'я професійних перед починаючи доповнити режим.

Натисніть тут, щоб купити колагену доповнення