» » екстракт Гарцинія Cambogia добавка

екстракт Гарцинія Cambogia добавка

Екстракт Гарцинія Cambogia може допомогти вам втратити вагу в кілька способів. По-перше відомо, щоб збільшити рівень серотоніну в мозку. Для тих, хто не знає серотоніну дуже важливо для вашого настрою. Це може допомогти емоційний їдців від binging, в той час, як відчуваючи вниз.

HCA також допомагає придушити апетит, зберігаючи ви повніше довше, ви не тільки спалювати більше калорій, а також є витривалість, щоб досягти ваших цілей втрата ваги. Гарцинія Cambogia також має одну більше властивість, яка залишила спільноти втрата ваги мовчав.

Гарцинія Cambogia має владу, щоб серйозно ускладнити процес виробництва жирів. Він робить це шляхом інгібування ферменту Цитрат-ліази. Цей фермент несе відповідальність за перетворення вуглеводів в жири для зберігання.

Натисніть тут, щоб купити Гарцинія Cambogia добавка

Що таке Гарцинія Cambogia?

екстракт Гарцинія Cambogia добавкаФрукти Гарцинія cambogia колись був просто менш популярні двоюрідний брат модний плід, що Мангостан. Але тепер, харчові добавки, що містять cambogia екстракт Гарцинія стали люті, рекламували їх гадану здатність приборкати апетит і припинити збільшення ваги.

Gambooge фрукти, також відомий як Малабар тамарінда, росте по всій південно-західній Індії, М'янма і Індонезії. Плоди дозрівають червоного або жовтуватого фрукти розміром з помаранчевий, але нагадують форму гарбуза.

Люди давно використовували сушені gambooge rinds для чатні або каррі, а іноді і як допоміжний проблеми зі шлунком. Але в кінці 1960-х років вчені визначили речовини в шкірка фруктів, званий гідроксілімонная кислота HCA, що має деякі потенційно привабливим якостей.

Деякі дослідження показали, що HCA перестає фермент, який перетворюється жиру, цукру сказав, Кетрін Ulbricht, старший фармацевта в Массачусетсі Генеральний лікарні в Бостоні і співзасновник природні стандартний дослідження співпрацю, яка розглядає докази на трав і добавки.

Фрукти екстракт, які можуть перешкодити на виробництво в організмі жиру? Апеляції є очевидним. Однак, хороші результати в пробірки не завжди перекладати всієї людини.

Натисніть тут, щоб купити Гарцинія Cambogia добавка

Чи працює Гарцинія cambogia?

Деякі дослідження сказати HCA робіт, і деякі говорять, що він цього не робить. Дослідження на тваринах з HCA показав, що мишей, приймаючи речовина їли менш, втратили вагу і виробляється менше жиру, цукру.

Людського дослідження було більше суперечливі результати. Одна втрата ваги пробну показало, ніякої різниці між людьми, які посіли Гарцинія cambogia і тих, хто взяв таблетки плацебо. Інші випробування пов'язані HCA втрата ваги і ліпідів в здорової крові (ліпіди є жири).

Далі, добре продумані клінічних випробувань необхідно, перш ніж остаточні висновки можуть бути зроблені, Ulbricht сказав.

Якщо фармацевтичні компанії хотів продати HCA як наркотик, компанія повинна знайти посиленій доказовій що речовина працював, виходячи з більш продумані клінічних випробувань. Без цих даних HCA не буде проходити США з продовольства і медикаментів схвалення, Ulbricht сказав. Але FDA не поклав хімічних речовин, які продаються як харчові добавки ж Тягар доказування як фармацевтичних препаратів. У самому справі, творці доповнення є тільки зробити свої продукти безпечно з'їсти та відповідально позначити їх.

Не дивлячись на популярність Гарцинія cambogia, важко відслідковувати, як ефективний добавки, що містять його є.

Приготування виробів можуть відрізнятися від виробника до виробника і від партії до партії в межах одного виробника, сказав Ulbricht. Що робить його важким для порівняння однієї марки на іншу або навіть для вимірювання ефекти єдиного бренду.

Натисніть тут, щоб купити Гарцинія Cambogia добавка

Наскільки безпечно Гарцинія cambogia?

Люди можуть безпечно їдять фрукти, звичайно. Та клінічні випробування показали, що це безпечно приймати Гарцинія cambogia екстракт уста — щонайменше протягом 12 тижнів, довжина досліджень.

Але будьте обережні. Гарцинія cambogia має побічні ефекти – це може призвести до зниження цукру в крові людини, так що вона може взаємодіяти з лікування цукрового діабету. Плід не адекватно вивчено у вагітних жінок чи жінки хто годувати грудьми. І Гарцинія cambogia може бути проблемою для пацієнтів з хворобою Альцгеймера, або іншими формами слабоумства, Ulbricht сказав.

У 2009 році FDA видав попередження безпеки після отримання більш ніж 20 повідомлень про сильну реакцію, включаючи пошкодження печінки, у людей, беручи доповнення Hydroxycut. У той час Hydroxycut містив Гарцинія cambogia та інших сполук, у тому числі пиколинат хрому і Gymnema Сильвестр екстракт.

Ulbricht сказав, неясно, якщо cambogia Гарцинія викликало пошкодження печінки.

Суть в тому, що люди повинні сказати їх лікарі перш ніж намагатися нові доповнення, включаючи Гарцинія cambogia і HCA, сказала вона.

Натисніть тут, щоб купити Гарцинія Cambogia добавка

екстракт Гарцинія Cambogia добавка